Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kávé-elvonási tünetek! Mikor...

Kávé-elvonási tünetek! Mikor múlnak el?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hoy leszokok a rendszeres kávézásról, mert 4 éve minden napomat azzal indítom, és nem hinném hogy jót tesz a szervezetemnek+már nem is érzem a jótékony hatását, csak 2-3 kávé után. 2 napja nem ittam kávét, iszonyat fáradt vagyok és aluszékony! Mit tehetnék? Mit csináljak kávé helyett? Mikor dolgozza fel a szervezetem a kávé hiányát?

2013. ápr. 5. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell leszokni,csak válts olasz kávéra.Kicsi a koffein tartalma és a csersav benne,mert olyan fajta kávé babból készül.
2013. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Élj egészségesen. Megfelelő táplálkozás mellett nem leszel fáradékony, cukor, kenyér és tejfogyasztás mellett igen. Na ezután nézzük a kávét.


2. Nem kell leszokni róla. Le lehet, ha akarsz, de minek? A legeslegenyhébb és legkevésbé káros (ha ugyan káros) drog. Le akarsz szokni? Akaraterő. Egészség miatt szoknál le? Pedig nem igazán lehet betegségeket összekapcsolni a fogyasztásával :)

2013. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!