Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A vegetáriánus életmód egészsé...

A vegetáriánus életmód egészségtelen? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
15 éves korom óta vagyok vegetáriánus. Undorodom a szárazföldi állatok húsától, döglött, rothadt hulláknak képzelem. Sírnék és hánynék tőle. Akik eszik, semmi bajom nincs, csak nekem ne kelljen. Az étrendem a következő: zöldség, gyümölcs, tejtermékek, rizs, tészta, olívaolaj, szójaszósz, alga, teák. Ritkán eszem tojást, tengeri halakat, édességet. Ezt nem divatból csinálom, hanem ezeket szeretem, ha két napig nem ehetek sushit vagy gyümölcsöt idegbeteg leszek. Majdnem mindent nyersen szeretek. 6 éve csinálom ezt, kinek mi a véleménye, ez egészséges?

2013. ápr. 8. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Drága, a hal húsa is egy "rothadó döglött állat"ból van...
2013. dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"..Ritkán eszem tojást, tengeri halakat, édességet. Ezt nem divatból csinálom, hanem ezeket szeretem, ha két napig nem ehetek sushit vagy gyümölcsöt idegbeteg leszek..."


Természetesen azt eszel amit akarsz, de légyszíves ne nevezd magad vegetáriánusnak, ha húst eszel, ugyanis ők semmilyen állat húsát vagy akár belsőségeit nem fogyasztják. Ebbe a hal és minden más tengeri állat is beletartozik. Akkor vagy vega, ha soha nem eszel ilyesmit, nem akkor, ha ritkán. Az ilyen emberek miatt hiszik azt sokan, hogy a hal is megengedett.

2013. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!