Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandóan eszem (zabálok! )...

Állandóan eszem (zabálok! ) de miért? 16/L

Figyelt kérdés

#étkezési zavar #evés #fejlődés.zabálás
2013. ápr. 11. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Lelki oka lehet. Talán, tudatalatt így vezeted le a feszültséged.

Én is rengeteget zabálok. 77-ről 95-6 kg-re híztam.

20/F

2013. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy tinédzsernek ez a dolga. Most vannak bizonyos szerveid kialakulóban, nőlsz mint a bolondgomba, kell a kaja. De ez nem baj. Hacsak nem tespedsz el mellette. Sok kajáláshoz sok mozgás is tartozik. Ha így teszel, nem fogsz elhízni. Sok buta csaj meg éppen hogy fogyózik. És emiatt nem fejlődnek ki rendesen
2013. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha van kedvem sportolok, de heti rendszerességgel vasárnaponkét két óra mindig van.A suli nagyon elviszi az energiámat,ilyenkor egész délőtt éhes vagyok,sokal több kajára van szüségem de nem szeretnék hízni!
2013. ápr. 11. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Kenyeret eszel? Tiszta keményítő (cukor) persze hogy hamar megéhezel utána, és újra enni fogsz.


Tejterméket eszel? Hormonálisan ugyan úgy gyors éhséghez vezetnek.


Kevés zsírt eszel? Persze hogy hamar megéhezel.

Sok zöldséget eszel? Ha nem, akkor megint egy pont arra, hogy hamar megéhezz.

Sok hús is segítene csökkenteni hosszú időre az éhséget, segítene jóllakni. A cukrok, liszt nem, de akik a cukrot, lisztet gyártják nem is akarják, hogy jóllakj - azt akarják, hogy minél többet (v)egyél.

2013. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!