Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítsééég! Nem megy a hízás....

Segítsééég! Nem megy a hízás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy 13 éves koromig normális súlyom volt. Most 15 vagyok 170 centi és 49 kiló... tudom hogy kevés, mondják rám,hoy anorexiásnak nézek ki, de RENGETEGET ESZEM!!! Komolyan, reggel 3 kakaóscsigát bevágtam + dlelőtt mellé nasi.. sültkrumplik .. éjjeli evések,hogy hízzak, rengeteg fánk, ukros üdítő, napi 3-4 szelet torta ha be tudok menni suli büfébe is 3 hotdog.. kürtöskalács.!!! most is csokit eszem, NEM HÍZOK SEMMIT AKÁRMENNYIT ESZEK! Mi bajom lehet ???:O
2013. ápr. 16. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem a cukor és a szénhidrát a hízáshoz sem szerencsés... megbetegedhetsz tőle. a testalkatot megváltoztatni bármilyen irányban nehéz, ne szégyellj segítséget kérni orvostól. lehet hogy vitamint is kell szedned, és bármilyen viccesnek tűnik, a sportra is szükség van a hízáshoz is. mert gondolom nem zsírt akarsz magadra szedni, hanem inkább egészséges hústömeget. :)
2013. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Izomra gyúrj, ne zsírra. Találj ki valamilyen rendszeres és komoly fizikai, erőnléti sportot. Fuss, ússz, kerékpározz.

Ha sok cukrosat eszel, és még az sem marad bent, akkor egyrészt kérdezz dietetikus orvost, másrészt a cukrosat ne erőltesd. Amúgy is inkább fehérje kell, nem szénhidrát. Gabonafélék, hüvelyesek (babfélék).

2013. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!