Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megfelelő a test súlyom?

Megfelelő a test súlyom?

Figyelt kérdés
kb. 176 cm magas vagyok és 60-60,5 kg Megfelelő?esetleg hogyan tudnék hízni? Gondoltam proteinekre mert terembe is akarok menni esetleg valami tipp?
2013. máj. 4. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfi, 15-17 év körül?
2013. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 f azt ki felejtettem
2013. máj. 4. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom, költői kérdés volt, csak teszteltem magam.


Utána nézhetnél edzésnek és táplálkozásnak. Tulajdonképpen minden edzés segít kontrasztosabb izomzat létrehozásában. Akár saját testsúllyal erősítesz, akár súlyokkal teremben.


A testépítés kimondottan egy életút, amit korodnál fogva már kezdhetnél, de át kell gondolni hogy akarod-e. Óriási célod, hogy kifejezetten izmos legyél, vagy célod hogy jó tested legyen, de értenél máshoz is.

Mert az utóbbi esetben inkább 'egyéb' edzést kellene találni, amivel fejleszted magad - közben sportos alakot érsz el (teszem azt elkezdesz küzdősportolni) és érteni fogsz valamihez, míg testépítéssel, súlyzós edzéssel tény hogy a leghatékonyabban érhetsz el igen jó formát, de ugye vannak hátrányai.


Nem árt átgondolni edzés terén is a céljaidat.


Utána már csak hozzá kell igazítani az életmódot. Más táplálkozást kíván a hosszú, biztos egészség és mást a hatékony izomépítés. És ez a kérdés nem egy kis fehérjeporral indul, hanem a kérdés átgondolásával.


Ha az elképzelés már megvan, akkor hozzá lehet kezdeni komolyan vagy kevésbé komolyan a megvalósításhoz, de érdemes tudatosan csinálni, mert különben ott bukik meg az egész rövid időn belül, hogy nincs igazán célja a dolognak. Márpedig valami cél nélkül elég középszerű szokott lenni az egész, olyan szürke.

2013. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként megfelelőnek tűnik a súlyod.
2013. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem kissé könnyű még
2015. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!