Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen édességeket szabad...

Milyen édességeket szabad enni, ha diétázok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 20:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9. és? a keményítőszegény és alacsony GI-jű olajos magvakkal mi a gond? A szalonnában is sok a kalória, tök mindegy nagyon alacsony a GI-je (és az inzulin indexe).
2013. jún. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mi? valóban nem magas a glikémiás indexe,de ha valaki fogyókúrázik nem igazán ajánlott a magas kalóriatartalma miatt.
2013. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"Ja! Amúgy miért diétázol? Adjuk itt a tanácsokat,csak azt nem tudjuk milyen diétához"


Le akarok fogyni 30 kg-ot, most vagy 113

2013. jún. 1. 09:51
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott.. Mert? Mert a kalóriamérleg-elmélet miatt keveset kell enni? És ha az elmélet hibás, és jó minőségű ételt kell enni, nem pedig kevés kalóriát?
2013. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
csak jó minőségű ételeket eszek, levesek,sok,zöldség és gyümölcs, saláták,tésztaféléket egyáltalán nem.
2013. jún. 1. 10:06
 16/20 anonim ***** válasza:

Te ügyes vagy, - én meg csak elméleteket pedzegetek közben.

A zsírfogyasztás kérdése úgy látszik örökké megosztó téma marad.

2013. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
En fogytam mar sikeresen (60-rol 52-re, 2,5honap alatt). En akkor fontosnak tartottam (egyebkent is) a zsirokat. Az allati eredetut ugyan kerultem, de kis marek mogyorot vagy mandulat minden nap ettem (tizorai vagy uzsi), hidegen tokmagolajat, meleg etelek keszitesehez repceolajat hasznaltam. (azota is)
2013. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
és milyen üdítőket szabad inni? ice t nestea-kat szabad?
2013. jún. 1. 11:10
 19/20 anonim ***** válasza:

Nincs mindenre kiterjedő válasz..


Fogyhatsz cukros üdítők fogyasztása mellett is, fogyhatsz kenyér meg csokievés, sütievés mellett is (az eredményben mondjuk valószínűleg benne lesz, látszódhat.. vagy az egészségen, idővel).


De miért nem iszol igazi zöld teát üdítőnek? Vagy zöldség-gyümölcs smoothi-kat? Vizet?


Nem jó elkezdeni az élelmiszeripar kényeztető termékeit fogyasztani, mert az értelmetlen hedonizmus kerül előtérbe az egészség rovására. Ha édeset akarsz inni akkor citromos-xilites/mézes zöld tea. Legalább nincs benne más adalék mint egy nesteában, és olcsóbb is. Persze ez csak az én válaszom, a fogyás nem ezen múlik.. de például valakinél meg igen, pont a cukros üdítőkön áll/bukik az egészsége, a szép teste (eltérőek vagyunk).

2013. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hat igen az adalekanyagok nem a barataid. Foleg, ha no vagy. En amikor fogyozni kezdtem (edzessel kiegeszitve), azt hittem, h a meglevo narancsborom csak rosszabb lesz. Nem igy tortent. Minden elelmiszeripari, adalekanyagos szart kiiktattam, csak vizet ittam es mire lefogytam eltunt a narancsborom.
2013. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!