Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy küzdjem le az állandó...

Hogy küzdjem le az állandó édesség utáni vágyat?

Figyelt kérdés
minden nap minden étkezés után ennem kell vmi édességet, általában csokit, mert a cukrot nem szeretem... elég néha 1-2 harapás is, de ha 1 tábla van előttem akk annak tuti megeszem a felét. 2-3 honapja csináltam egy diétát (edzö tette össze) de nekem túl keménynek bizonyult a tavalyihoz képest és nagyon egyhangú volt, idegbeteg voltam tőle, és akkor jött rám ez h édesség kellett... már nem diétázok, 3 hét után abba is hagytam, de az édesség utáni vágy megmaradt... nem tudom mit csináljak, probáltam már h gyümit eszek csoki helyett de az se jo, vagy az édes kekszek kellenek, vagy a csoki :( akartam már menni pszichologushoz is mert sztem ez táplálkozási zavar és lehet h lelki oka van, de nem tudom mi tévő legyek... már nagyon idegesit nem akarok hízni, nem akarok beteg, cukorbeteg stb lenni... :(

2013. jún. 5. 16:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

tavaly tudtam fogyni, akk kitartó voltam és nem ugy mint most... de sztem most függő lettem.. épp tnap néztem egy filmet, biztos tudjátok, régi mekis film, supersize me, hááát.. elég durva :) és abba mondta egy doki hogy:

ha vki heroinnal belövi magát és beviszik a sürgösségire akk adnak neki injekciot ami blokkolja az agya ópiátreceptorát

ez az injekcio szünteti meg a csoki utáni vágyat is

nem az étel ize amit a szánkben érzünk hanem a droghoz hasonlo hatása késztet arra h ujra meg ujra együnk belőle...

a pasi meg mondta a dokinak h felvidul jobban érzi magát ha eszik.. és mondta a doki h kezd függövé válni..

2013. jún. 7. 16:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Figyelj vagy sopánkodol a hülyeségeddel már megbocsáss vagy hallgatsz ránk akaratot veszel magadon elhatározod és végig viszed,de mivel tudom hogy a társadalom nagy része olyan szar hogy semmit nem birnak magukon venni/tenni akarat terén legalább te ne gyarapítsd a számukat :) kitartást :) én jót akartam,de ez már fejben dől el nálad,hogy mit akarsz
2013. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
tudom.. köszi
2013. jún. 7. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!