Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehetek étvágytalan,...

Mitől lehetek étvágytalan, mégis nagyon éhes?

Figyelt kérdés
Már második napja, hogy olyan éhes vagyok, mint egy farkas, mégis semmit nem kívánok. Nincs olyan, amit szívesen megennék, viszont már ideges is vagyok, mert nem ettem semmit és éhezem. Erőltessek le valamit? Vagy várjak, míg megkívánok egy ételt?

2013. jún. 8. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy kicsit befordult, depressziós? Nekem akkor szokott ilyen lenni, lusta vagyok enni is kb, meg kedvem sincs, de attól még éhes vagyok. Így végül valamit mégis eszek. Én ilyenkor igyekszem tartani azt a ritmust, mintha minden oké lenne, eszek amikor tudom, hogy ideje van, nem élvezetből, csak muszájból.
2013. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés..


nagyritkán rámtör...mivel enni kell, ezért töprengek, hogy mi a francot egyek?(ami lecsúszik)


aztán milka instant kakaópor, vagy nyuszis instant kakaópor lesz belőle..


sőt..olyant szoktam ézel helyett kínomban, hogy: egy bögrébe teszek instant kakaóport, rá még két kiskanál kpromfekete holland kakaót, bele egy kis kanál ikrás méz, aztán mehet rá a forró tej(és talán cukor)


ez majdnem forró csoki, majdnem melanzs, mindenesetre finom. lassan kortyolom, aztán már nem is éhezem..a következő rohamig..

2013. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!