Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy érzem sokat ettem, de...

Úgy érzem sokat ettem, de mégis éhes vagyok ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2 tojásból készült omlettet ettem, amibe tettem sonkát és sajtot mellé egy paradicsom volt, mégis olyan nagy késztetést érzek arra, hogy egy hatalmas bagettből készült szendvicset egyek jó vajasan. Más is van így?
2013. máj. 23. 17:53
 1/7 anonim válasza:
5%
Valószínűleg a fehér kenyértől!Olvass utána!
2013. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ettem hozzá kenyeret
2013. máj. 23. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
néha nem lehet megkülömbőztetni ,hogy éhes vagy szomjas vagy-e. egy nap pohár vizet ajánlok. :)
2013. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon könnyű lenne, mindenki le tudna fogyni. Kell hozzá némi akaraterő.
2013. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, miért bagettre vágysz, viszont inkább keveset ettél, mint sokat, egyél még, ha éhes vagy, persze ne bagettet :)
2013. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az omlett gondolom vacsora volt, annak mondjuk jó, de mit ettél még ma? Ha napközben nem megfelelően táplálkoztál, érthető, hogy most éhes vagy.


Én, hiába váltottam egészségesebb életmódra, ma kicsit elszúrtam az étkezéseimet. Délelőtt volt egy nagyon fontos vizsgám, rengeteget készültem, mégis nagyon féltem tőle. Reggel olyan gyomorideggel keltem, hogy egy pohár vizet alig tudtam magamba tuszkolni. Kimentem a friss levegőre, megpróbáltam összeszedni magam, picit lenyugodni. Nagy nehezen ettem egy joghurtot és ittam egy kávét. A vizsga előtt megettem pár szem szőlőcukrot. Délelőtt nem is volt alkalmam enni, de nem is kívántam semmit, csak vizet ittam. Legközelebb fél 1-kor ettem itthon, akkor viszont nagyon éhes voltam, úgyhogy megettem egy nagy tányér karfiollevest. Viszont 6 órakor megint nagyon éhes voltam, és hiába 2 tojásból sonkával, sajttal, zöldhagymával rántottát, még mindig ettem volna valamit.

Persze a napi étkezés után nem is csoda, hol maradt az 5 étkezés, a fehérje, a gyümölcs, a zöldség.. Jogos a felvetés. Viszont tudom magamról, hogyha sokat eszek, akkor nagyon rosszul alszok, azt meg nem akarom, a vizsga miatt egyébként is voltak álmatlan éjszakáim.

Szóval én inkább sétáltam egy nagyot, aztán még tornáztam is egy kicsit és köszönöm, most jól vagyok. Nem vagyok éhes, nem kívánok semmit. Na jó, de az ágyikómat :D


Szóval, ha valami miatt a napi étkezések neked sem sikerültek olyan jól, akkor lehet azért is, hogy ennél még most. Vagy ha a korábbihoz képest nagyon lecsökkentetted a szénhidrátfogyasztást, az miatt is törhetett rád ilyen vágy.

2013. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tpanni válasza:
70%
Igyál addig, míg meg nem telsz vele, nekem bevált.
2013. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!