Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves vagyok 190cm és 60...

17 éves vagyok 190cm és 60 kilo. Sehogyse tudok hízni mitől van ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Szerintem ez normális testsúly, nem tudom miért akarsz hízni. (már a magasságod alapján is). Én is hízni akarok, de nekem sem megy:'( sajnos. Szintén 17 éves vagyok csal 50kg és 172 cm. (nem hiszem hogy sokat segítettem ezzel a válasszal=))
2008. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem normális, kórosan sovány vagy. Keresd fel a háziorvos, és kérd ki a véleményét. Ha fiú vagy (gondolom a 190 cm miatt) szerintem kezdj el kondizni, az építi az izmokat, és izommal is lehet tömeget növelni. Plusz még az étvágyad is megjönne biztosan.

Sok sikert! :o)

2008. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki magad, hogy nincs e anyagcsere zavarod és amiatt vagy "sovány".


Mindenesetre a sok mozgás biztos nem árt, meghozza az étvágyad és az izamid elkezdenek épülni. Javaslom, hogy mind aerob mind erő sportot végezzél, hacsak lehetséges.

2008. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

folyt.


Mindazonáltal ne légy türelmetlen magadhoz, hisz szerevezeted most fejlődik ki férfivá. Most véglegesedik a csonváz rendszered, az izmaid, a belső szerveid.

Szóval ne aggódd túl a témát. próbáld lazán venni és érezd magad jól a bőrödben. Sportolj, de elsősorban azért hogy örömöd leljed benne !!!

2008. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Rendszeresen járok erőnléti edzésekre eléggé erős is vagyok látszanak az izmaim de a bordáim is és a medencecsontom és olyan rossz semmitől se hízok sportolok meg minden. Anyagcserezavarra meg hati 1x megyek wcre akármit összetudok enni mézesuborkakolbásszalfagyival nem árt meg (családi örökség)
2008. jún. 20. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz. Az nem normális, hogy ennyire sovány vagy. Na meg, hogy heti 1-szer mész nagyvécézni... naponta kellene, nem hetente.
2008. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos azt kell mondanom, hízni nem könnyű dolog, de nem lehetetlen. Az egyik dolog amire figyelni kell, az nem más mint a dohányzás. Vannak olyan emberek, akiknek a szervezete úgy reagál erre a káros szenvedélyre, hogy el kezd fogyni. Innen érthetődő, hogy nekik sokkal nehezebb dolguk van, de koránt sem lehetetlen.

Hízni egyszerű, de mégis nehéz!!! Legegyszerűbb módja, hogy lefekvés előtt eszünk sokat, mivel éjszaka lassab az emésztés. Miért is oly nehéz? A válasz roppant egyszerű, és ésszerű. A soványabb embereknek nagyon össze van szűkülve a gyomra, és tágítani nem könnyű ezért érezzük úgy, hogy nem bírunk lenyelni több falatot a megszokottnál.

A tehendő az, hogy csak azért is magunkba paszírozunk még egy tál ételt, főként zsírosat. A gyomrunk ahogy tágul egyre könnyebben tudunk többet, és többet enni, és ez által hízni.

Akarat erőt igényel, és kitartást!!!

2008. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az ismerősöm is így volt. Neki gondok vtak a beleivel és meg kellett műteni. MENJ ORVOSHOZ!!!!
2010. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha nincs semmi bélbajod (3 év alatt ki tudja mi történt már), akkor menj el egy konditerembe és kezdj edzeni.
2011. aug. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mármint a kérdés kiírásának idejetől számolva.
2011. aug. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!