Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok,146 kg,157 cm....

13 éves vagyok,146 kg,157 cm. Nem tudok sehogyse lefogyni, egyre többet hízok, hetente 3-4 kg-ot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még amikor hízni akartam, mert túl vékony voltam, akkor

kezdem el hízókúrázni, de idáig fajult a dolog.

És az evéssel sem tudok leállni, többet eszek, mint amennyit a hízókúrán.


2011. ápr. 20. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ORvos, de sürgösen

fiú vagy lány vagy?

2011. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

ez akaraterő kérdése.. probálj lassan egyre kevesebbet enni!

sok sikert!

2011. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem akaraterő kérdése már, hanem egy mentális betegség. Menj vele orvoshoz.
2011. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
56%
Ti elhiszitek ezt? Fotot tegyel fel! :)
2011. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Hol vannak a szüleid??? Nem vittek orvoshoz???
2011. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

157 centihez 146 KG? nem írtad el véletlen? fura h tudsz írni olyan hurka ujjakkal....

nem itt kéne irogatnod,hanem a dokit meglátogatni...

jesszusom..

2011. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
70%
Szerintem azt a gyomorgyűrűt kellene alkalmazni ami Amerikában már eléggé bevált...De ha saját erődből akarsz lefogyni hát akkor nagyon drukkolok ha sikerül az hatalmas elszántság és akarat erő kérdése.De ha megtalálod mit helyettesítel a kajával(szeretet hiány) már az is 1 jó eredmény...
2011. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
szerintem elírta:O
2011. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

akaraterő-akaraterő-akaraterő!

ha ez megvan, akármilyen szigorú fogyókúrát végig tudsz csinálni. ne haragudj hogy ezt mondom, de ilyen nagy túlsúllyal ne kezdj bele egyik fogyókúrába se, amit az interneten találsz, egy orvos, dietetikus, vagy eg fogyókúraszakártő segítségével fogyj le, így elkerülhetetlen a visszahízás, és mégis egészséges maradsz.

néhány alapelv..


este 6 után már semmit ne egyél, maximum gyümölcsöt..

délig csak gyümölcs , és délután nem hízlaló könnyű ételek. egyél felkelés után délig minden órában valamilyen gyümölcsöt (minél jobb: ha egy nap csak egyféle gyümölcsöt fogyasztasz, vagy egyszerre csak egyfélét), délben egy lightos étkezés, majd 15:00-kor, és 18:00-kor is. délben edd inkább a többet, mint a nap további részében.

az uzsonna(3óra), és a vacsora (6óra) étkezésekre kitűnő apuffasztott rizs, extrudált kenyér (abonett), natúr joghurt.


fehér kenyér (kenyér, zsemle, kifli..), pékáruk (kakaós csiga, pogácsa, stb...), cukros üdítők (ice tea, kóla, fanta), cukrok (gumicukrok, savanyú cukrok), csokik, sós rágcsák (ropi, csipsz..) egyértelműen kiiktatva.


a kenyeret barna kenyérrel, a zsemét barna zsemével helyettesítheted.


ezenkívül naponta 2-3 liter folyadék.


ebből legyen 1 liter zöld tea (de vigyázz, ne a zöld teás ice teát vedd, az ugyanolyan mint az ice tea, ugyanolyan cukros, a filteres zöld teát idd, ízesítés (méz, cukor, édesítőtabletta) nélkül, max itromot facsarhatsz bele.


naponta 2-3 óra intenzív mozgás.


ja, és na a kilókat nézd, hanem a testedet, mert a kilós számításokban benne van az izom, a víz, és wc-zés előtt több kg lehetsz mint utána, szóval mindig a testedet nézd, ne a mérleget!!)


hetente 1 nap gyümölcsnap, vagyis egész nap annyi féle annyi fajta gyümölcsöt eszel amennyit csak akarsz, akármikor, DE CSAK GYÜMÖLCS lehet. ( kizárólag friss gyümölcsök, a gyümölcsös müzli, aszalt gyümölcs, stb. nem jó!)


ne akarj az első hónapban lefogyni..


hogyha valóban 146 kg vagy, itt sajnos elrettentő az érték, de 100 kg-t kell fogynod. heti 1 kg fogyás az egészséges, de sok túlsúly esetén ez mindig sokkal több az elején.

számítsuk, hogyha ezt 1000%-osan betartod, az elején kb. havi 6 kg fogsz fogyni, majd hetente 1-et. ha havi 5 kg-t számítunk, akkor kb. 20 hónap, vagyis kb. 2 év alatt fog sikerülni, de sikerülni fog!!!

én is 13 éves vagyok..fogyózom.. írj privit, adhatok még tanácsokat, és beszélgethetünk a témában.. :)

2011. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Higgyétek, nem írtam el!!!!!

Komolyan ennyi vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De én ismerek egy olyan gyereket, aki 13 éves létére több, mint én.

És köszönöm a válaszokat.

2011. ápr. 20. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!