Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen betegségre utalhatnak...

Milyen betegségre utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Már vagy fél éve bármit eszem, folyamatosan gyenge és fáradékony vagyok, jön a savam/ ég a gyomrom, hányingerem van, ájulásérzetem van, nem tudok koncentrálni, hasam is puffad, de állandóan éhes vagyok, és folyton csak édességet zabálok, annyira kívánom, de utána rettenetesen felerősödnek a tüneteim, és még irtó szomjas is leszek, viszont a gyomromban meg zuborog a víz.... Gondoltam a lisztérzékenységre, de ha nem eszem liszteset, akkor sem jó! Tejallergiám van, de tej nélkül sem jó! Cukorbetegségre is gondoltam, de annak durvább tünetei lennének, nem? Vagy lehet inzulinrezisztencia, esetleg alacsony vérnyomás? Bár én valami cukorral kapcsolatosra gondolok.
2013. okt. 18. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki kell vizsgáltatni, többféle oka is lehet azon kívül, hogy sok a savad. Menj el a háziorvoshoz, gondolom ad majd beutalót vérvételre, hasi ultrahangra, gasztroenterológushoz.

Ezt olvasd el:

[link]

2013. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
depresszió. szorongásos!
2013. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 háziorvos felkeresése (aki vszínű, hogy ír egy beutalót a belgyógyászati szakrendelésre)

2. Belgyógyászati szakrendelés (ahonnan beutalókat kaphatsz laboratóriumi vizsgálatokra, ill. ultrahangra előjegyeztetnek.

3. leletek ismeretében, a szakorvos megállapítja, hogy miből eredhetnek a panaszaid.


ha ez a válasz nem lenne megfelelő, elég...

kérdésed tedd fel a http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas

rovatában.

2013. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!