Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candida diéta közben lehet...

Candida diéta közben lehet inni vodkát vagy whiskyt?

Figyelt kérdés

Erősen gyanakszom arra, hogy a candida baktérium okozza a hajhullásomat és a fáradékonyságomat, úgyhogy szeretnék candida elleni diétába kezdeni, viszont elég sok lesz idén az ünnepelnivaló és felmerült bennem a kérdés, hogy ihatok-e alkoholt. Mivel a candidának szüksége van cukrokra, gondoltam, hogy az alkohol tilos, de a whiskey és a vodka gabonából készül, szóval összezavarodtam.


Neten rákerestem a Jack Daniel's-re és mindenhol az van írva, hogy 0% fat, 0% carbs van benne.


2013. okt. 30. 18:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem arról van szó, hogy alkoholizálnék, max 2x fogyasztanék alkoholt a 3 hónapos kúra alatt.
2013. okt. 30. 18:55
 2/5 anonim ***** válasza:
candida köpetvizsgálat -ra ha rákeresel akkor megtudhatod hogyan tesztelheted le hogy candidatúlszaporodásod van e, ami egy élesztögomba, nem pediglen baci. alkoholt is eszik a candida, így ugyanaz van vele mint a cukorral. am meg nem javaslom a gomba kiéheztetését, ugyanis egyrészt akkor magadat is éhezteted, a candida sem a szervezeted kedve szerint nyirbálódik, ugyanis fontos szerepet játszik ö a szervezetedben, a legtöbb embernek van candidája a természetes bélflóra részét képezi, harmadrészt pedig nem valószínü, hogy tartós javulást tudsz vele elérni.
2013. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mi a letszámcsökkentésük módja?
2013. okt. 30. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
csináltass egy tesztet, és ha az vagy, akkor kezd el a diétát, alkoholt pedig természetesen nem szabad fogyasztani; semmit, ami erjedéssel készült, cukrot, vagy sok szénhidrátot tartalmazna.
2013. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a candida gomba és nem baktérium. sajnos a gomba sokkal nehezebben kiírtható. candidiázis. hajhullás, fáradékonyság nem biztos hogy candida. egyik rokonom is emiatt csinálta ditétát, és jobban lett közérzetileg de a haja hullott tovább. nekem a hajam nem hullik, de emésztési, női és egyéb problémáim vannak. ezerarcú a candida mondjuk, nincs kizárva hogy az van neked, de korántsem biztos két tünetből, az elég kevés a diagnózishoz. amíg nem csinálsz tesztet, vagy mész orvoshoz, szedj probiotikumot, sok c vitamint, gombaölő, baktériumölő gyümölcsöt és ha javulnak a tüneteid, lehet csak nagyon gyenge az immunrendszered. ha viszont komolyabb a baj, akkor keress fel orvost, és nézz utána magad is a neten. fő válasz meg, sztem egy pohár alkoholtól nem borul fel a világ, bármilyen diétákat is írnak, főleg ha nem biztos a bajod. de túlzásba ne vidd se az ivást, se a cukrot-lisztet, ha candidára gyanakszol.
2013. dec. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!