Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én 2 hetes diétán vagyok...

Én 2 hetes diétán vagyok amivel elméletileg 9 kg lehet fogyni és 3 évig nem hízol annyira ez az a bizonyos anyagcsere "változtató" diéta és az a kérdésem h sugarfree energiaitalt vagy cola light nem lehet inni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy. Az "elmélet" és a gyakorlat között ugyanis elég nagy különbség van, konkrétan 9 kiló és 3 év.


Szerinted ha lenne ilyen diéta, akkor lenne még kövér ember? Mert szerintem nem. Senki nem szeret kövér lenni, ha 2 hét alatt megoldható lenne a probléma, akkor mindenki vékony lenne.

2012. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes diéta, 9 kg, 3 év?


Haha... ekkora baromságot.


És mennyivel húztak le ezért?

Átverés, babám!


Inkább olvass, és tanulj!


[link]

lifetilt.blog.hu

body.builder.hu

2012. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első kettőnek mondom,hogy a kérdésre kéne válszoljatok...

Szerintem energiaitaét SEMMIKÉPP SE!!!energiaitlt soha ne igyál,nemhogy most hogy diétázol.Colát se.hiába energiamentes,ha tele van minden s zarral.Egyébként az ilyen káposzt meg hasonló diéták valóban baromságok,mert arra megy ki az összes ilyen diéta h kevesebbet egyél.Meg nehezebb is fejben tartani h mikor mit kell enned.Tudom,hogy amit most mondani fogok,azért mindenki le fog pontozni meg le fog szólni,de én úgy fogytam,h vegán lettem(nem fogyasztok állati származékot),és nem lettem beteg meg semmi bajom nem lett és mivel ez egy életforma így nem fogom visszahízni sem,de te vissza fogod hízni,ha visszaállsz a rendes"hízós" életmódodra :( szóvl szerintem legyél vegán,egyél keveset(ne koplalj!!),és sportolj!

2012. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem mert már annyira hiányzik az édes íz...

Lehet azt mondjátok,hogy ezzel nem érem el a kívánt eredményt de olyan akaratos vagyok ,hogy erről saját szememmel kell meggyőződnöm! a vegaság is jó csak nagyon szeretem a húst meg a tejet és nem tudnék végleg búcsút venni tőle! Köszönöm a válaszokat:)

2012. nov. 6. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!