Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ilyen problémára van külön...

Ilyen problémára van külön étrend vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy már évek óta aranyerem van. Ráadásul néha még ilyen sárga váladék is jön ki onnan. És nagyon fáj, sokszor mozdulni se bírok nagy wc-zés után. Nem szeretnék orvoshoz menni még, ezért ha valaki tudna írni vagy linkelni olyanokat, hogy mit szabad enni és mit nem?


Egyébként szerintetek már el kellett volna mennem orvoshoz? Lassan már 8 éve ilyen...



2013. dec. 2. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
már régen kezeltetni kellett volna. Reparon kúp és kenő cs is biztos használna. Egyébként rostban gazdag étrend kell.
2013. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy már el kellett volna mennem, de nem akarom, hogy a fenekemet idegenek nézegessék.

Köszönöm, akkor keresek valami rostos étrendet az interneten.

2013. dec. 2. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
sok zöldség, gyümölcs
2013. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És sok folyadék meg mozgás. Aranyérnek a sok ülés sem használ. Az orvoshoz meg előbb-utóbb úgyis el kell menned, a kialakult betegség vissza nem fordítható, kicsit rostosabb étrendtől meggyógyulni nem fogsz, ráadásul elég súlyos következményei lehetnek. Nyugi, nem te vagy az első, nem is utolsó, az orvos meg már biztos látott cifrábbat is. Szerintem jobb megelőzni a bajt.
2013. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, csak az a baj, hogy nagyon szégyenlős vagyok, meg olyan nagy is a fenekem, hogy nem akarom az orvosnak mutogatni.

Most elkezdtem tornázni itthon, de egyébként pont hogy ülőmunkát végzek, napi 7 órában....

2013. dec. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!