Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mikor leszek majd férges?

Mikor leszek majd férges?

Figyelt kérdés

A kutyám férges volt, én meg össze vissza simogattam, ölelgettem, puszilgattam (nás betegsége volt, nagyon félt és amúgy is; szeretem :) ). Ő is néha megnyalt... A családom szerint tutira elkaptam tőle a férgeket. De mikor jön ki, hogy férges lettem. Tudom nem úgy működik, hogy 5 perc múlva szaladok a wc-re és potyognak is a kukacok. :D Egyszerűen most nem merek lemenni dokihoz ezzel a szöveggel, hogy "Hölgyem, remekül érzem magam, székletem rendben, de én férges leszek...".

Amúgy annak az esèlye is meg van, hogy nem kaptam el?

Félre ne èrtsetek, akar a halál férges lenni; csak, hogy tudjam mire számítsak.



2013. dec. 28. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kaptad meg attól a férget, hogy ölelgetted a kutyádat. A féreg főleg a kutya székletében van, tehát inkább innen terjed tovább.
2013. dec. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nyállal is terjed. Nem smároltam le, de néha azért került kutyanyál a kezemre. Ilyenkor, ha tudtam, kezet mostam és a kezem már ritkán veszem a számba (notórius körömrágó voltam). De inkább simogattam ès ölelgettem.
2013. dec. 28. 08:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Kivéve akkor,ha a kutya nyalogatja a fenekét és utána megnyalogat téged is. Milyen fertőzése volt? Orsó féreg?

Sajnos gyakran nincs tünete a fertőzésnek,esetleg bizonytalan panaszok(étvágytalanság,gyengeség)jelentkeznek.

Én a helyedben elmennék az orvoshoz és elmondanám neki.

2013. dec. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy férges leszel. egyébként nem lehet midnig látni a székletben. egyik ismerösömnél nem volt tünete azon kivül hogy puffadt a ahasa, ö egyébként nagyon vékony de ugy nézett ki mintha 5 hónapos terhes lenne. Összevissza vizsgálták hogy milyen emésztési problémája van mire meglátta a lánya székletében a férget. A sajátjában nem volt soha. Szedett rá gyógyszert és kb 2 nap alatt lement a hasa.
2013. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyaltalan honnan tudom hogyha ferges vagyok?kukacok maszkalnak a seggembe meg a kakimba? Vagy mi?
2013. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj le a háziorvosodhoz és fog adni valószínűleg receptet féreghajtóhoz. Nekünk is voltak kutyáink és a gyerekorvos adott évente egyszer féreghajtót a gyereknek. Nem volt férges, de a biztonság kedvéért kellett neki adni.
2013. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!