Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovány vagyok és...

Nagyon sovány vagyok és elegem van ebből. Mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés
156 cm és 34 kg vagyok. Egyfolytában zsíros, cukros ételeket /italokat eszek és iszok, mégsincs semmi változás. Már egyszerűen utálok tükörbe nézni, vagy bárhová is nézni mert mindenhol nálam szebb és jobb alakú lányok vannak. Mi lehet a gond? Könyörgöm segítsetek
2014. febr. 16. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a hízás nem megy, próbálj inkább izmot építeni. Ez is növeli a súlyodat :) A zsíros, cukros ételeket pedig ne vidd túlzásba, mert ezzel csak azt érted el, hogy felborul az amúgy jól működő anyagcseréd!
2014. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól mert te mást látsz szebben, nem biztos, hogy mindenki úgy látja. Persze mindenki olyan legyen, ahogy jól érzi magát vagy amilyen szeretne lenni! Egyébként, amit az előttem lévő leírt, kb ugyan azt írnám én is. Attól, hogy tömöd magad több kárt okozol. Helyes értrend, annyit egyél amennyit jónak érzel, és sport.
2014. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
júúúúj de szép vékony lehetsz*.* most nagyon irigy vagyok rád:'( privibe küldesz képet léccíííí*.*)
2014. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
priviben ha rámírsz, tudnék néhány tanácsot adni :)
2014. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!