Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit, és hogyan kéne innom...

Mennyit, és hogyan kéne innom a fehérjeport? Lehet valami hátránya?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Mindig nagyon vékony voltam. 174,5 centimre 49,5 kg vagyok. Már egy éve edzettem, de nem igazán láttam változást, ezért vettem egy adag fehérjeport.

2014. márc. 3. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A csomagoláson rajta kell lennie, hogy mennyi mérőkanállal hány deci vízbe tegyél. Hátránya az nem lesz mivel csak étrend kiegészítő, az átlag ember így is baromi kevés fehérjét visz be táplálkozással.

De azt remélem tudod hogy mellette edzeni is kell, legalábbis valamiféle mozgás formát be kell iktatni, csak úgy nem hat ha megiszod és várod a csodát.

2014. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az edzést nyilván nem hagyom abba, maguktól nem nőnek meg az izmaim. :) Köszönöm a választ.
2014. márc. 3. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A fejlődéshez tskg/2g, ez a te esetedben napi szinten 100g fehérje, ezt próbáld úgy elosztani hogy 2-3óránként kajálj, és étkezésenként 30g fehérje. Természetesen ebbe a kaja is benne van, szóval próbáld számolni, és ha az étkezésnél nincs meg ez az adott mennyiség, akkor annyit pótolsz a fehérje porból.
2014. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!