Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 24 hetes terhes vagyok.44...

24 hetes terhes vagyok.44 kilóról kezdtem a terhességet most 52 kilónál járok.1 honap alatt 2 kilót tudok felszedni. Szerintetek a havi 2 kiló kevés? Vagy hogyan tudnék felszedni ennél többet havonta?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányom 44 kilós kezdéssel 49 kg -val szült 3,25 kg babát, egészségesen!
2014. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem arról szól a terhesség, hogy meg kell hízni. Egyél rendesen, ne vonj meg magadtól semmit. Rohadt nehéz a terhesség alatt felszedett zsírt leadni. Ha rendesen eszel, és ennek ellenére nem hízol többet, és az orvos szerint is rendben minden az nem baj, ilyen az anyagcseréd, örülj neki. Fel ne hízlald magad!
2014. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy felszedj x kilót.NEM attól lesz egèszsèges a pici.Egyèl amennyit szeretnèl,amit megkivànsz.De egyèl sok gyümit is,ès egèszsègeset.

Èn 59kg. voltam elötte,68kg.mal szültem.A baba pedig:3290grammal született.

2014. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
összesen 4 kg-ot híztam mindkét terhességem alatt
2014. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Julie S ***** válasza:
A terhesség alatt a babádnak kell nőni, fejlődni. Ha vele rendben van minden, akkor tök mindegy mennyire keveset szedsz föl, mert nem a te hájadtól nő a gyerek odabent. :)
2014. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!