Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulímiások, mitől fájhat a...

Bulímiások, mitől fájhat a hasam, éreztetek már hasonlót?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok bulímiás, napi szinten hánytatom és hashajtózom magamat. Pénteken elszaladt velem a ló, sokat hánytam és hashajtóztam is, és jobb oldali, szúró felhasi fájdalmat kezdtem érezni, alig bírtam menni. Kicsit megijedtem, így hétvégén nem csináltam semmi hülyeséget, de aztán nem bírtam tovább, és hétfőn-kedden újra hánytam és hashajtóztam, de nem volt semmi. Ma nem csináltam semmi rosszat, de megint elkezdtem érezni jobb oldalt felül a hasi fájdalmat. Lehet köze a hányáshoz vagy a hashajtóhoz? Éreztetek már hasonlót? Vagy mitől lehet?

Kioktatást nem kérek, tudom, hogy hülye, beteg, idióta vagyok, 8-szor feküdtem pszichiátrián, összeadva éveket, papírom is van róla, hogy hülye vagyok, nem kell leírni. De a pszichiátertől nem tudom megkérdezni, mert csak 2 hét múlva megyek.

28N



2014. ápr. 2. 21:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
úgy gondolom ez az oldal arra van, hogyha valaki feltesz egy kérdést, akkor arra saját szabad akaratból bárki írhat
2014. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!