Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Paleolit diétásoknál nem okoz...

Paleolit diétásoknál nem okoz problémát az összes gabona és hüvelyes zöldség megvonása?

Figyelt kérdés

Elég nehéz lehet elegendő energiát pusztán zöldségből, magokból és húsból fedezni. A sok zsír és állati fehérje nem okoz bajt? Egy átlag paleós miket eszik egy nap folyamán? Hogy érzitek magatokat ettől az étrendtől? Aki így eszik, az miért döntött pont emellett a diéta mellett?


Őszinte leszek, én nem értek teljesen egyet a paleósokkal, de kíváncsi lennék, hogy van-e akinek tényleg ez vált be a legjobban.


Válaszokat előre is köszönöm!



#egészség #diéta #paleoolit
2014. máj. 9. 18:21
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

#20 vagyok, folytatom

Sült hús salátával, néha főzelék, vagy palacsinta, sütemény (az édességekhez általában gulyásleves, vagy hasonlóan "tartalmas" leves van), töltött paprika, rakott/székelykáposzta, stb...

Kávé, kókusztejjel és édesítővel, de ha nincs, rendes tej is jó, azt a pár dx

2014. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Megint folytatom.

Szóval azt a pár decit elnézem.

Uzsonna: gyümölcs, sütemény

Vacsora: paleo magos kenyér, sajt, sonka, májas, zöldség, vagy rántotta, tojás különféle módon elkészítve

Napközben iszom: tea, light gyümölcsszörp szódával, XIXO üdítő, stb...k

Én sokkal kiegyensúlyozottabbnak érzem magam, nem nehezülö

2014. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

k el étkezések után. És a paleo sütemények isteniek.

Ha nasit akarok enni, van gyümölcs, mazsola, aszalt gyümölcs/magvak paleo csokiba mártva, almaszirom, stb...

És már paleo száraztészták is vannak. Elég drágák, ezért most otthon készítettünk pár csomagnyit.

2014. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!