Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ettől le fogok fogyni?

Ettől le fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném: nem akarok lefogyni. 21 éves fiú vagyok, 176 cm, 67 kg. Utóbbi időben nagyon sokat mozgok (első sorban futok, erősítek [húzódzkodás, fekvőtámasz, hátsófekvő, felülés...], kertészkedek, kutyát sétáltatok) viszont keveset eszek. És edzés után se vagyok éhes, mikor egyetem volt sokkal több kaját elpusztítottam. Ma például reggel ittam frissen facsart gyümölcs levet, azóta gyümölcsöket ettem, illetve fekete kenyeret répa tatárral. Voltam futni is több mint egy órát. Nagyon jó minőségű lényegében vegán kajákat eszek: friss zöldség, friss gyümölcs, hüvelyesek, zöldség és hüvelyes krémek, fekete kenyér, magvak, fő kajának meg currykat, tagineokat, chilliket barna rizzsel vagy kölessel. Tojást és sajtot nagyon-nagyon ritkán húst soha. Alapvetően sportos, izmos vagyok de félek hogy fogyni fogok pedig izmot szeretnék építeni de egyszerűen nem vagyok éhes.

2014. jún. 24. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen paraméterekkel, ha nem vagy éhes, fordulj orvoshoz, hogy kiderüljön, miért van ez. Nem normális.
2014. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!