Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki inzulinrezisztencia...

Aki inzulinrezisztencia diétán van annak szabad enni lecsót? Sehol nem találtam erre vonatkozólag semmi okosat, hiszen a zöldségeket ajánlott enni nyers formában, de hogy lecsót lehet-e?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Lecsót simán lehet :) a körettel vigyázz, ha eszel hozzá.
2014. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lecsó=paprika+paradicsom+hagyma

Csupa lassan felszívódó szénhidrát, és ráadásul nagyon minimális szénhidrát.

Ha pl. ebédre ennéd, (nekem 50 g CH az ebédem), akkor TK kenyeret, barna rizst, stb mindenképpen egyél hozzá.

2014. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet és nem kell számolni, viszont egyél hozzá nekünk való kenyeret hopgy meg legyen a ch mennyiség.
2014. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet enni :) És számolni is csak a hagymát kell, meg a paradicsomot abban az esetben, ha püréből és nem friss paradicsomból készíted :) Jó étvágyat :)
2014. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hagymát? én ugy tudom azt sem számoljuk.
2014. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

vöröshagyma 8,3.

csak az 5 alattit nem kell

2014. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolót nem tudom ki pontozta le de igaza van!
2014. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
lecsóból lehet bármennyit enni? Nekem ez a számolgatás nem nagyon megy egy szelet teljes kiőrlésű kenyeret ehetek egy tányér lecsóhoz? Biztos egy hülye kérdés ez de, ti hogy méritek ki az adagot? Nekem most derült ki hogy IR-em van tapasztalatlan vagyok ebben a témában.
2015. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!