Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljunk, hogy evés...

Mit csináljunk, hogy evés után a kaja ne rakodjon le?

Figyelt kérdés

Előtte, utána mozogjunk vagy hogyan tegyük lehetővé hogy amit megeszünk ne rakodjon le a hanem, wc-zzük ki? :D

Az hogy egészséges-e vagy nem, az nem érdekel!



2014. aug. 10. 11:28
 1/3 anonim válasza:
na velem pont tegnap volt ilyen :D megebédeltem vártam 10 percet aztán elkezdtem ugráló kötelezni egy 30 percet. Utána szaladtam a wc-re :D
2014. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó de attól még nem biztos hogy az ugrándozás segített. Lehet hogy a tegnapi adag ment ki belőled..
2014. aug. 10. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a tegnapi adag, nincs hiperemésztés..de erre egy adag tejeskàvé is jò reggel...

De a vàlasz egyszerû, ha nem akarod, hogy lerakòdjon akkor csak annyit egyél amennyire szüksége van a szervezetednek. Ez függ a napi rutintòl,mit csinàlsz ,mennyit vagy úton.

3 òrànként eszel valamit, megvan a reggeli, ebéd vacsora, közben meg gyümölcs ilyesmi.

Ìgy a szervezeted érzi, hogy nem koplalsz és nem kell raktàrozzom, ha meg edzel is legalàbb 1 òràt heti 3-szor akkor meg le is adsz.

Minden a kalòriàtòl függ.

Csak az a baj, hogy ha nem egészséges a kaja( vagyis bazi sok kalòria, de " üres" ami azt jelenti,hogy hirtelen felviszi a cukrod, majd olyan hirtelen le is esik) akkor nagyon gyorsan éhes leszel és túleheted magad.

Van amikor annyira szomjas a szervezeted, hogy azt hiszed éhes vagy, szòval érdemes legalàbb napi 2 liter vizet inni.

Àllìtòlag 20 kg -onként kéne 1 liter, szòval egy 60 kilòs embernek kéne 3 liter, ezt soknak talàlom, bàr én megiszom a 2 üveg àsvànyvizet 1 nap, de 78 vagyok jelenleg és ez csak megy lejjebb...remélem segîtettem valamit.

2014. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!