Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet leszokni a sok...

Hogy lehet leszokni a sok édességről?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
úgy hogy eszel -.-
2014. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En ugy szoktam le,hogy elmentem edesseget csomagolni gyarba...februar ota dolgozok ott es meg fogytam us :-)
2014. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oszd be: eleinte csak két naponta ehetsz, aztán három naponta, végül hetente egyszer, mondjuk csak vasárnap. De ez nem azt jelenti, hogy a heti adagot betolod egy nap!! Vigyázz, mert a sok édesség ugyan olyan káros, mint a dohányzás vagy az túl sok alkohol fogyasztás. Én energiaital függő voltam, naponta min. 1-et ittam, néha kettőt. 5 évig volt ez, amíg itthon éltem csak Bombát meg Hellt ittam, de kint Red Bullt. 1 évig ittam naponta Red Bullt, ami a legerősebb energiaital. Mellkasi fájdalmak, végtagi fájdalmak, izomfájdalom, szédülés, fáradtan ébredtem, hányinger stb.. A sok édesség elhízással jár, annak meg vagy ezer mellhatása van.
2014. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!:)
2014. aug. 10. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!