Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni az...

Hogyan tudnék leszokni az édességről? Többi lent

Figyelt kérdés

16L 163 cm 85 kg

1 éve 50-55 kg lehettem,mindig nagyon vékony voltam...nem is szerettem az edessege :o nem tudom mi történt velem,de rendesen függő lettem...ha nem eszek egy nap akkor mar minden bajom van...mindent megeszek csak édes legyen..képes vagyok bezabálni egy tálca suteményt 1 ora alatt...a sulyom is nagyon zavar már...a bőröm csunnya ''csikos lett'' le szeretném tenni..de nem tudom hogyan :(


2014. jún. 14. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:

AKARATERŐ!

Hidd el, más nem fog segíteni. Én már évek óta kezdek újra és újra diétázni, de 1 nap után visszatértem a szar étrendemhez. Most viszont már lassan két hete csinálom, és nem is kívánom az édességeket. Az első pár nap pokoli, utána viszont már az életviteleddé válik.

Még ma kezdj el egészségesen élni, MOST AZONNAL! Nem holnaptól, akkor már késő!!!

2014. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Santő válasza:
igen.csak akkor lehet ha elhatározod,és végig is csinálod.ha egyszer-egyszer be akarnál dőlni a csábításnak,jusson eszedbe hogy meg fogod bánni,jusson eszedbe hogy mi a cél,pofozd fel magad hogy legyél már normális!:D ja és mellesleg otthonra ne vegyetek édességet.már is könnyebb lesz.vagy hogy a suliban a büfében ne vehess,ne vigyél pénzt magaddal.(jó,hogyha innivalóra vagy valami másra kell akkor csak annyit vigyél!!)az is jó ha találsz valami elfoglaltságot hogy eszedbe se jusson.remélem segítettem:)
2014. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy hétig nem eszel semmi édeset, utána már nem is fogod kívánni.
2014. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

egyrészt valóban annyi, hogy egyik nap elhatározod, aztán aznap nem eszel édességet (bárhogy is, de bírd ki, aludd át a fél napot vagy találj ki bármit, de bírd ki). aztán a következő napon is elhatározod. és így tovább, mindig csak napról napra.


a másik: én nem hittem el, amikor nekem ezt mondták (én sokkal durvábban csokifüggő voltam), de egyél sok c-vitamint, ment az extra édesség iránti vágy c-vitamin hiányra utalhat. nyugodtan vegyél be c-vitaminból az előírtnál többet is (persze ne hónapokig), úgyis kipisiled a felesleget, igyál sok vizet és szerintem csökken az édesség utáni vágyad, nekem legalábbis nagyon működött.

2014. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta, akaraterő. Másrészt pedig tervezés. Tervezd meg a kajádat és tartsd be. Kell egy rendszer amihez tartanod kell magad és kitartás mert kb 21 nap kell amíg a rendszer kezd rutinná válni. Térj át a húsra és a zöldségre fokozatosan és egyél napi hatszor 2-3 óránként. Fokozatosan csökkentsd az édességet mert nagyon ráállítottad a szervezeted a szénhidrátra. Ezentúl többet kell mozogj a tempós gyaloglást ajánlom.


Én például nehezen hízom, szándékosan van ez így. Nálam a kaja az csirkemell, répa, brokkoli, paradicsom stb, kevés rizs és teljes kiőrlésű kenyér. Tejtermék nulla. Tojást viszont eszem és zsirba sütöm. Havonta 2x eszek sütit max almáspite. Mindent sózok de csak tiszta sóval, nem ólcsó boltival. Van víztisztítóm csak szűrt vizet iszom, soha nem költök üdítőre, sorolhatnám még. És rendszeresen edzem, ez azt jelenti hogy 1db súlyzós edzést (terembe) sem hagyok ki. Ha rossz a kedvem ha fúj a szél ha leszakad az ég akkor sem. De nem mindig volt ez így.


Nagyon nehéz volt a kezdés ezelőtt 2 éve, brutálisan nehéz. Lassan jöttek az eredmények meg az izmok. Ha csinálsz egy rendszert a kajálásban az edzésben és fokozatosan életmódot váltasz és megszokod a rendszerességet utána minden megy magától. Hidd el nekem. Bár azt kell mondjam rendesen elhíztál de jövő nyárra ha mindent megteszel, bomba jó alakod lehet. Inkább lassan de biztosan kezdj hozzá és ne akarj hirtelen sokat fogyni, nagyobb a bukás esélye.

Remélem tudtalak egy kicsit motiválni :)

sok sikert.


ui a 4. nagyon okosat írt, C-vitamin.!

2014. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Akaraterő. Semmi több. Belenézel a tükörbe, és egy undorító zsírosbödönt látsz. Csak magadnak köszönheted. Te csináltad ezt az okádékot ami a tükröből vissza néz. Utálod magad ugye? Utálod, hogy ekkora zsíros segged és hasad van... Te is vékony akarsz lenni, de a csokika meg a sütike azt mondja, hogy neeem, zabálj csak te hájas disznó, egyél meg, azt akarom, hogy 100 kiló legyél, majd 120. És te engedelmeskedsz neki. Csapj az asztalra, mondd azt, hogy ELÉG VOLT. ELÉG AZ ÉDESSÉGBŐL, NEM FOGSZ PARANCSOLNI NEKEM TE SZEMÉT. Nem az te vagy az édességért, hanem ő van érted, ne ő irányítsa az életed. Lépd meg az első lépést, hogy ne egy hájas trágyadomb legyél.


Fiú, 98kg, 1 év --> 80kg.

2014. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

#6: Ilyet ne mondj senkinek sem, nagyon bántó. Inkább szeretni kell őt, amellett, hogy támogatod a fogyásban.


Fiú, 110 kg, 1év --> 80 kg.

2014. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es. ha csak egy kicsit is elgondolkodik azon amit mondtam már jó. Tapasztalatom az, hogy jó szóval nem lehet lefogyni. Szembe kell állítani az embert azzal, hogy egy undorító féreg, egy hájas zsírbüfé, aki meg AKAR változni, és nem sajnáltatni magát. Nem kell szeretni, szeresse a családja, ő azt kérdezte, hogy hogy szokjon le a testromboló édességről. Hogy ne legyen egy hájas dög. Úgy, hogy NEM AKARJA többé, hogy elokádja magát mikor a tükörbe néz és meglátja magát. Nem szeretgetnie kell magát, nem kell elfogadnia magát úgy, hogy ilyen túlsúlyos. Ne fogadja el, mi sem fogadjuk el. Változtasson.
2014. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A 7-es válaszolónak van igaza, igenis szeretned kell magad! Aki szereti magát, az kiegyensúlyozott, fontos számára az egészsége, az hogy jól nézzen ki, igényes magával, minden itt kezdődik. Nyilván legyen magadról egy reális képed. Hozzáteszem az önutálat olyan, mint a méreg, nagyon mélyre lehet benne sűlyedni, tehát nehogy azon a vonalon indulj, amire egy előttem szóló biztatott!

A kérdésre válaszolva, helyettesítsd az édességet valami egészségessel. Rólam kiderült, hogy tejallergiám van, és bár nem voltam édességfüggő, azért majdnem mindennap ettem tejcsokit, túró rudit (nyami) , az első egy hétbe volt nehéz, mostmár tökéletesen megvagyok nélküle. Mégis ha valami édeset kívánok megiszok egy fél bögre kókusztejet, vagy eszek valamilyen gyümölcsöt, esetleg még egy nagy pohár limonádé segít, steviával és sok citrommal.. :) Sok sikert!

2014. jún. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#7: vagyok #9: Pontosan. Elkezdtem futni 3 napja, és csodálatos érzés mikor tükörbe nézek a súlyom ellenére. És ez csak ösztönöz a továbbiakra, reggel úgy keltem ki az ágyból egy hosszú ideje először, hogy de jó nap lesz ez is, nem pedig úgy, hogy meddig bírom ki, hogy ne vágjam meg a karom... A támogatás, szeretet és leginkább az önszeretet nagyon sok dologra képes. :) Ilyet pedig nem mondunk valakire, hogy ,,féreg",,. Ha neked segít az edzésben, hogy ilyet látsz a tükörben, akkor nem sajnálom tőled, de másokat kérlek ne bánts ezzel.
2014. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!