Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SOS! Nem akarok semmit enni,...

SOS! Nem akarok semmit enni, SONKÁN kívül. Nagyon válogatós vagyok, semmit sem szeretek Mi legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a gond,hogy nem szeretek semmit szinte csak a sonkát,na meg a mekis kaját...Anyu semmit nemtud már fözninekem,mert egyszerüen útálom a csirkétöl a paprikásig MINDENT.Szalonna fúj.

Tudom ételre nem szabad ilyet mondani,de fú.És az van,ha olyat próbálok enni amit nem szeretek,kihányom,akkár ott rögtön az asztalnál.Már az is volt,hogy:"Ha nem tetszik,nem kell enni,,aztán meg nemeszek egész nap,és rosszul leszek...Akkor már olyat kapok amit eszek is.

Hogy kéne ezen változtatni? :( egyszerüen hányinger fogdos ha olyat próbálok,amit nemeszek,utánna meg a hányás....Valaki segít?


2014. aug. 18. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak sonkán élsz, az nagyon egyoldalú, a mekis kaja meg úgy ahogy van, hulladék, szemét, tartalmatlan sz*r.
2014. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress fel egy pszichológust.

Meg orvost se ártana, mert ilyen kiegyensúlyozatlan és egészségtelen táplálkozás mellett jó pár szervi problémád is lehet.

2014. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj sincs ezzel, majd megunod és kell majd más.

Szerintem neked az a bajod, hogy sokat készítettek neked nem változatos ételeket és besokalltál tőle.

Én egy hónapig egyszer megállás nélkül csak halat ettem, de utána meguntam és azóta eszek mindent.

Edd,amíg megunod, vagy csinálj magadnak változatosabb ételeket, amiket kívánsz.

2014. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a mekis kaját, csinálj otthon magadnak hamburgert, azt teszel bele amit szeretsz.
2014. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel nem fogod sokáig kihúzni, előbb-utóbb hiánybetegségek fognak fellépni és ezek után még más betegségek is.


Azt javaslom, hogy vedd komolyan az egészséged és ne a hasadnak élj.

Valójában a te problémád csak egy hajszálnyit tér el a diétázókétól, mert azoknál is az egyik fő probléma az, hogy nem képesek leszokni adott ételekről és helyettük másat enni. Ezen csak az segít, ha elhatározod, hogy változtatni fogsz és ehhez tartod magad - no kifogások és no visszaesések.


Az a kérdés, hogy mi a fontos számodra: egészség, jó külső, erős test vagy pillanatnyi élvezet, zabálás és egészségtelen szervezet + idővel romló külső ?

Őszinte kérdések és őszinte válaszok. Az önismeret itt kezdődik és minden változás innen jön létre.


Minél tovább sajnáltatod magad, annál távolabb kerülsz a megoldástól és hidd el, csak neked van veszítenivalód.

2014. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami egyszerű ételt próbáltál már pl pirítós, vajas kenyér, szendvics, tojás? A kenyérfélék közül legalább egyet csak meg tudsz enni, akkor már a pirítóst is.
2014. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!