Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet izomfejlődés miatt hogy...

Dávidking20 kérdése:

Lehet izomfejlődés miatt hogy szűkebbnek érzem a nadrágom?

Figyelt kérdés

A súlyom 77-78 ról 82-83 ra változott kb háromnegyed év alatt. Rendszeresen heti 3 szor edzek teremben. Kaja rendben van csirke pici rizs, szóval figyelek rá, persze hétvégén egy túrórudi vagy kis házi sütemény lemegy de tudatos vagyok. Szóval azt vettem észre hogy a nadrágomnál 1-2 lyukkal kijjebb kell gombolnom. Lehet olyan hogy mivel hasazok is meg törzs erősítek is edzések végén (súlyzós) így erősödtek az izmok és az az oka? Amúgy lábizmaim is kőkemények ott is érzem az erősödést.


Szerintetek? 2 éve edzek keményen, tudatos testépítő étrend ( 65 ről indultam most 82) 173 cm/ff



2014. szept. 25. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni, hogy ez az ok, de Te látod s nem vagyok képben a centik változásával. Ami a súlyod változását illeti, az lazán lehet szinte teljesen izomfejlődés, teljesen reális tempóban nőtt :)

Ha látod is, hogy nem hájasabb a hasad, akkor az valószínűleg izom ;) Az a kis süti hétvégén sem zárja ki az ilyesmit :)

2014. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :) igen még a felszíni erek is látszódnak alkaromon edzésnél meg úgy napközben is ;)
2014. szept. 25. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!