Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges hogy van aki...

Lehetséges hogy van aki gyorsabban izmosodik az átlagnál?

Figyelt kérdés

Nem igazán testépítéshez tartozó kérdés, de itt talán többen tudják.

Többször nekiálltam már a minden másnapi edzésnek, persze nem konditeremben, hanem otthon ilyen egyéb alakformáló videóra (nő vagyok) és nagyon hamar látni lehet a különbséget. Párom mindig irigykedik hogy hogyan lehet az, hogy ő ha edz az alig látszik (ő is nemrég kezdte), nehezen izmosodik, én meg pár nap alatt már látható eredményeket érek el. Van ilyen? Vagy alapból ez lenne a normális?



2014. aug. 16. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/149 dirtboy ***** válasza:
100%

te vagy az élő példa,mi a kérdés?

vagy nem hiszel a szemednek vagy a mérlegnek,mérőszalagnak?

2014. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/149 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vannak adottságbeli különbségek. Ha nem volnának, nem lennének bajnokok, hobbisták, és kiszóródottak az egyes sportokban.
2014. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/149 anonim válasza:
78%

Van, alkati kérdés.

Ha megnézed pl., az afro-amerikaiak a fehérekhez képest ultrasebességgel izmosodnak. Mondjuk, én is, csak én rohadt lusta vagyok.

2014. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/149 A kérdező kommentje:
Nem tudom másoknál ez hogyan van, így nem tudom hogy most csak ő hülyít, vagy tényleg gyorsabban izmosodom. Tény, nekem elég 1-2 héten át a minden másnapi 20 perc edzés és látványos a különbség, szó szerint látszanak az izmok...
2014. aug. 16. 13:55
 5/149 A kérdező kommentje:

Én is lusta vagyok, ezért kezdtem el már másodszor fél éven belül az edzést. De most nem fogok leállni.

Csak fura hogy egy nő ilyen legyen egy férfihoz képest...

2014. aug. 16. 13:56
 6/149 anonim ***** válasza:
100%
Már csak statiszkiailag is, ha átlagról van szó, akkor nyilván van átlag feletti, meg átlag alatti is. Amúgy a történet kissé gyenge lábakon áll, vizuális bizonyíték kéne, mert mondani bármit lehet. Lehet amúgy csak feltöltődtek a glikogénraktárak, vagy éppen annyira nulla izmod volt, hogy a minimális is látszik.
2014. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/149 A kérdező kommentje:

Képet nem fogok küldeni :D

Amúgy járok lovagolni, napi 3-4 óra séta megvan (az is mozgás) és a 0 izom elég érdekes lenne, mert gyakorlatilag egyik edzést sem tudnám végigcsinálni.

2014. aug. 16. 14:24
 8/149 anonim ***** válasza:
89%

Akkor én leszek megint a bunkó állat, aki majd elmondja az igazat:

1. Van olyan, hogy valaki sokkal jobban izmosodik, mint az átlag, de és ez egy óriási DE:

Egy nő nem izmosodhat sosem gyorsabban (koksz nélkül) mint egy férfi. Ilyen nincs, nem létezik. Eleve te 1/25 annyi tesztoszteront termelsz, mint bármelyik átlag férfi, az izmosodáshoz pedig az kell többek között. Kevés tesztóval te nem fogsz izmosodni gyorsan. Még egy férfi is jó genetikával, jó étrenddel kb havi netto 1 kg izmot tud felpakolni, egy nő meg ennek a töredékét, pláne otthoni videos edzéssel. Még nagyon kemény súlyzós edzéssel sem tudnál gyorsan izmosodni, nem hogy tornázgatással.



Az van, hogy te mikor elkezded, kicsit betöltődnek a glikogén raktáraid és az még vizet is vonz a sejtekbe. De ez még nem netto izmosodás, csak kicsit betöltődsz és mivel gondolom vékony vagy, így az meglátszik. Ennyi. Lehet lepontozni, egyet nem érteni, de nekem ez a véleményem. :)

2014. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/149 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem: képet azért nem küldök mert nem kézre "gyúrok" :D
2014. aug. 16. 14:26
 10/149 anonim ***** válasza:
89%
kézre mi sem edzünk, csak karra. Nem ugyanaz :)
2014. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!