Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Karácsonyig -20kg. -ot akarok...

Karácsonyig -20kg. -ot akarok fogyni-GARANTÁLTAN! Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Várok tippeket,fogyókúra ajánlatokat,akár csodatabikat is,de csak amik hatásosak. Most pl zöld teát iszok ezerrel,és a level diétát csinálom. Ma kesztem el. Csak az a probléma ,hogy már csináltam ezt a diétát,és 12 nap alatt 8 kg-t fogytam,de ezek a kilók szinte ugyanannyi idő alatt vissza is jöttek. Várok segítségetekre. Előre is köszike a tippeket,válaszokat. A negatív válaszokra nem vagyok hajlandó reagálni. :)

2014. okt. 13. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen vacak diétával ugyanazt fogod csak elérni, visszaszeded majd az összes leadott kilót. Olvasgasd a fogyókúra rovat kérdéseit, minden válasz ugyanez lesz. 20 kiló ennyi idő alatt rengeteg, ahhoz brutális edzés és nagyon szigorú diéta kell de nem ez a koplalós hülyeség. Pl [link] vagy [link]
2014. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek,elég hogyha csak megközelítőleg fogyok annyit,és köszönöm szépen a választ,meg linkeket. :)
2014. okt. 13. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Reggelire egyél összetett szénhidrátot-pl egy kis tálka zabkása vagy egy kis szelet teljes kiőrlésű kenyér, hozzá főtt tojás-laktat! és sok sok zöldség-minél színesebb, annál jobb mert nem unalmasak, az ember szívesen eszi őket.

Tízóraira egy alma vagy narancs-télen.

Ebéd zöldség leves-a meleg levesek jók, mert telítenek. Másodiknak párolt zöldség és hús vagy hal.

Uzsonna egy kis pohár natúr joghurt.

Vacsora egy kis tálka sovány túró reszelt citromhéjjal és fahéjjal kikeverve.


Mindig teríts meg szépen, terítsd szét a tányérodon az ételt, hogy többnek látszódjon. Lassan, nyugodtan egyél. Sose állva, ülj le. Közben ne olvass, tvz, csak az evésre koncentrálj. Sose legyél kiéhezve, mert felfalod a hűtőt. Ha édesre vágysz nézz körül a neten, nagyon sok diétás recept van fent.

Heti 1szer 1-2 marok olajos mag ellátja szervezeted vitaminokkal, jó zsírokkal, ez nagyon fontos.

Most szezonja vagy a sütőtöknek, céklának, ezeket eheted ebédre köretnek sült húsokhoz, sütőtök pürét is tudsz csinálni.


Koplalni hülyeség, kimeríted magad és a duplája jön vissza és lelkileg is tönkre mész benne.


Csodatabletta nincs, étrend és mozgás van.


Sose készülj ki a sportban, ha nem megy, vegyél vissza. Egy kis séta friss levegőn, a napsütésben biciklizés mind sokat segít.


Vizet igyál, ne gyümölcs leveket/üdítőt.


Ha tudod mindent csinálj te magad, mint például körözött, sült húsok-mert pl. nagyon sok ilyen csirkefűszersóban cukor van, meg a felvágottakban is. Friss fűszereket használj bátran, sáfrány, bazsalikom, majoranna, merj kísérletezni.


Ha tudod, hogy délelőtt/délután sok lesz a dolgod, össze-vissza rohansz akkor is legyen nálad valami kis ételféleség, hogy nehogy hazafelé a pékségnél kössél ki.


Ha fejben eldöntötted, testben is menni fog!


Sok kitartást!

2014. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kulturált válaszodat. Igen lehet,hogy inkább ezekkel próbálkozok. Csak az a baj,hogyha nekem nem mutatkozik látványosan a mérlegen rövid időn belül a változás,akkor nagyon hamar elmegy a kedvem a diétáktól. Azért gondoltam arra,hogy most kezdem a level diétával,közbe millió zöld tea,estére hashajtós varázs tea, aztán meg hogyha vége ennek a diétának,akkor meg folytatom más diétával,hogy ne jöjjenek vissza a kilók. Már a dohányzásról is sikeresen leszoktam,szóval csak haladok valamerre. :D
2014. okt. 14. 08:38
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Az ilyen hashajtós teákat felejtsd el, kiürül az egész szervezeted, ha eszel elegendő rostot, akkor fogsz tudni WC-re menni, semmi értelme a hashajtásnak.


Ne a mérleget figyeld, az nagyon csalóka, minden ember testfelépítése más. Van akin több az izom-az nehezebb is, és máshogy néz ki. Kg és kg között is van különbség.

Számít, hogy milyen az alkatod is, ez is meghatározó.


fehérjét kell enni, laktat, alacsony kcal tartalmú(persze függ, hogy hogyan van elkészítve) és ellátja a tested, testfelépítésnél meghatározó.


Én a magam 165cm-hez 70kg vagyok, de 60-nak néznek, mert sportolok, máshogy oszlik el.


Én a diétákért nem vagyok oda, szerintem egy életmódváltással, ami egész életen át tartható, sokkal jobban jársz.


A sok zöld tea sem egészséges, ebéd/reggeli után jó egy-egy bögrével, de nem szabad túlzásban vinni.

2014. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 3-as ka. :D Engem is mindig 15 kg-val kevesebbnek tippelnek,mivel én is elég izmos vagyok,meg vállas,jah és még mellette 178cm magas. Mindig azt hiszik,hogy gyúrok,mivel a lábam az meg extra izmos ,ahhoz képest hogy nő vagyok. Akkor nem viszem túlzásba a zöld teát. Viszont ezt a Csala Zsuzsás Varázs teát az első pár napba akarom inni,utánna meg hetente 2x. Így ajánlották. De azért lehet hogy ezen is elgondolkodok. Nagyon szépen köszi a választ. :)
2014. okt. 14. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!