Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves lány vagyok,167 cm és...

14 éves lány vagyok,167 cm és 45 kg. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szerintem kicsit túl sovány vagyok, és mindenki más is ezt mondja, kivéve a szüleimet. Mit csináljak?

2014. okt. 31. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát így látatlanba nem tudom megmondani hogy sovány vagy e vagy pont jó, de ha soványnak érzed magad szedj fel 2-3 kilót, ártani nem árt :)
2014. nov. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom, hogyan hízhatnék egy kicsit. Egyek szalonnát meg chipset reggeltõl estig, vagy mi? :D Mert én így se nagyon figyelek oda hogy mit eszek, mármint abból a szempontból hogy hízlaló-e vagy sem, és mégis ilyen vagyok, bármennyit is eszem. (Pedig nagyon jó az étvágyam.)
2014. nov. 2. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is nagyon nehezen tudok hízni, 59 kiló vagyok,182 centi és fiú. Mostanában annyira nem látszik hogy vékony vagyok, mert egy ideje már edzek, de nekem azért elég keményen kell küzdenem a kilókért hogy feljöjjenek. Nem nagyon tudom neked mit kéne enned hogy hízz.
2014. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!