Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Néhány napos egyoldalú pocak...

Néhány napos egyoldalú pocak kímélő diéta ötletek, IBS szerű betegségre?

Figyelt kérdés
Olyan a hasam mint egy lufi, már a terhes nőket leelőztem most már majdnem olyan mint apukám sörhasa, és bugyog és kotyog, ja hát és szelelek, munkába már nem tudok menni, ja és a fájdalomról ne is beszéljünk, és már 3 féle gyógyszert szedek rá plusz széntabit, borsmenta teát iszom jó sokat, de csak ritkán van könnyebben és nem sokáig, Ibs ről beszél a doki utána olvastam szörnyen hangzó dolog. Már próbáltam csak kekszet enni néhány napig, vagy csak banánt, vagy ilyeneket mint feketecsoki, krumplika, rizs - semmi, már külön alszunk a párommal - szóval minden oldalról megkeseríti az életem.

2014. nov. 13. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Felszívódási zavarod nincs? nekem nem működi rendesen a hasnyálmirigyem emiatt vannak ilyen panaszaim. Kreont szedek rá.
2014. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!