Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki paleolit táplálkozást folytat jó ideje, mégis küzd valamely autoimmun betegséggel?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
A paleo étrend nem gyógyír sajnos a betegségek kezelésére, maximum picit enyhít mivel elhagyják a finomított lisztet es cukrot, de gondolj bele mennyire egészségtelen a töménytelen zsír fogyasztás amit támogat ez az etkezes. Zsír zsír zsír mindenben egy kis zöldséggel, mert azt is szabályozza. A masik meg h szerinted melyik ősember evett "paleo muffint" vagy "paleo palacsintát"?:) az egesz csak nép butítás! Nem ellened irányul a válaszom, csak szeretnem felnyitni az emberek szemet!:)
2014. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Olyant ismerek, aki 2 évig paleózott, és komoly beteg lett.

Magas koleszterin szint, nagyon rossz vérkép.

Nagyon nehéz lesz helyrehozni az egészségét.

2014. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ho-hó! Én rengeteg ilyen embert ismerek. Lévén,hogy én is autoimmun beteg vagyok, tagja vagyok néhány közösségnek és már szinte mindenki kipróbálta a paleót, nem tudok senkiről, akinek használt volna.
2015. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!