Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik a szervezetemmel...

Mi történik a szervezetemmel ha egyre kevesebbet eszek?

Figyelt kérdés
Eddig volt h reggeliztem, 2-3 óránként ettem, odafigyeltem meg minden. De tegnap felkeltem délben, fél 4-kor ettem valamennyit, majd legközelebb este 8-kor ettem szintén nagyon keveset. Eddig ettem egy fél kiflit, és úgy tervezem h fél 5-ig megeszek összesen 3-at. Kb 15cm hosszú, vékony, pici kifliről van szó.
2014. dec. 15. 09:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt h ez így megy egy pár hete, és 17 éves vagyok. Már minden este migrénem van attól h nem eszek....
2014. dec. 15. 09:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel, és leesik emiatt a vércukrod, akkor fájhat a fejed. De a szervezet alkalmazkodik a kevesebb evéshez, takarékos üzemmódra kapcsol, és hasznosítja a kevesebb energiát.
2014. dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért csinálsz ilyen butaságot? Igy nem jut a szervezetedbe se elég vitamin, sem a szükséges nyomelemek stb. Előbb utóbb felborul az anyagcse és hormon háztartás. Beláthatatlanok a következmények. Amit az első leírt tényleg igaz, de csak egy bizonyos határig, ezt te így túlléped bőven.
2014. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a gond h a párom mindig megszól h sokat eszek:/
2014. dec. 15. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha túlsúlyos vagy akkor sem ez a megoldás, előbb utóbb az egészséged rovására megy. A párod csak rátesz egy lapáttal, mert a piszkálódással csak azt akarja elérni, hogy lelkiismeret furdalásod legyen, az pedig tovább ront a helyzeten. Inkább dietetikustól kérj tanácsot.

Ha nem vagy túlsúlyos, akkor... itt egy olyan minősítés következett volna a párodra vonatkozóan amit le sem írok, mert sértő, ha tényleges kövérség fennáll.

2014. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-1 ilyen naptól nem lesz semmi bajod, de diétázni nem így kell. Ha fogyni akarsz akkor vannak erre diéták PLUSZ SPORTOLJ, ha nem vagy igazából túlsúlyos, csak sokat eszel (barátom ilyen, rengeteget eszik, mégis nagyon vékony) akkor meg mit zavar bárkit is, egyél amennyi jólesik.

De ha 1-2 nap van hogy keveset eszel, annak semmi hatása nem lsz.

2015. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sákovics Dzsenifer válasza:
"Az ember hosszab ideig bírja ital nélkül,mint étel nélkül!" Ha hosszabb ideig nem eszel,elkezdenek mozogni a beleid,és előbb-utóbb nagyon éhes leszel. Járhat egy kis hányingereel. Nálam ez szokott lenni. :(
2015. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!