Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nemtudok enni, nem kivánok semmitse. Nagyon rosszul vagyok, most vesztem össze anyámmal mert,hogy nem ettem ma semmit. Nem érti meg hogy nemtudok. Hányingerem van stb.. Most mondta,hogy legalább kekszet egyek, de azt se tudom megenni, el is dugtam,hogy ne vegye észre.

Ma csak egy üveg vizet ittam meg..

Dagadtnak látom magamat, hiába mondják,hogy nem vagyok az.

54 kg vagyok és 160 cm.

Mi lehet a bajom ?


2010. febr. 15. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem nem vagy dagi.lelki zűrjeid nincsenek?
2010. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sovány vagyok vagy átlagos sportos, de nekem is vannak ilyen napjaim. Igyál zöldség vagy gyümölcslevet. Új ízekre van szükséged. Egyél olyat, amit régebben utáltál, de mát több éve nem került eléd! Nekem pl. a tonik vagy a kínai kel ízlett meg egy-egy ily különös nap után.
2010. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De van pár, szombaton halt meg nagypapám, felbukkant volt barátom, találkoztam vele és újra megszerettem. Nem tudom mi lesz velünk.

Mindig sírhatnékom van,úgy érzem nem szeret senki.. ez nem én vagyok

2010. febr. 15. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem te depressziós vagy, és ha így folytatod anorexiás leszel. az anorexiások nagy része is először depresszióval kezdi. egyáltalán nem vagy dagadt, én nekem ugyanezek a méreteim, és én sovány vagyok.
2010. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát dagadtnak biztos nem vagy dagadt


Problémáid vannak, mint mindenki másnak és ahogy egyesek a kajálásba fojtják a feszültséget addig te " elhasználod " a saját energiád és nem eszel, hanem még jobban kifárasztod magad azzal, hogy nem úgy élsz, ahogy kéne. Én 157 cm vagyok és 58 kg mégsem éheztetem magam, szerinted miért ?

2010. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Terhes vagy.
2010. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!