Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki azt mondja, hogy naponta...

Aki azt mondja, hogy naponta csak egy pohár bort iszik meg, az tényleg csak annyit iszik meg?

Figyelt kérdés
Én szeretek borozgatni, de nem is tagadom, hogy esténként szeretek iszogatni. Viszont van jó néhány ismerősöm, (nők) aki egyik szavában azt mondja, hogy csak egy-egy pohárral iszik, de közben azt mondja, hogy a nikotin tapasz mellé már bortapasz is kéne. Vagy lehajtja a fejét és azt mondja, hogy hát ő csak egy pohárral iszik. Én nem tagadom, de úgy érzem azok sem annyit isznak, amit bevallanak. Mi a tapasztalatotok?
2015. márc. 18. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Különben miért hazudna?
2015. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Honnan tudjam, hogy a te ismerőseiddel ez hogy van?

Én például tényleg csak 1 pohár minőségi vörösbort iszok esténként a kádban, vashiányos vérszegény voltam, sokat segített.

2015. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÉN is csak egy pohárkával a vérszegénység miatt.
2015. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyon, nagyon sok ember hazudik az alkoholfogyasztásával kapcsolatban!!!


nem azokra gondolok, akik hetente minimum egyszer, de van, hogy többször társasággal isznak, esetleg szórakozóhelyre mennek - mert ők LEGALIZÁLVA piáznak.


van, aki otthon iszogat, és lazul az alkohollal, és hát mivel elítélik ezt, igen, ő csak 1 pohárral iszik.


én régebben azt csináltam, hogy vettem egy jóféle üveg vörösbort (persze közepes kategóriákat, nem vagyok milliomos - Vylan, Bock, Takler...) és megittam a felét, háromnegyedét estére, egyedül, zenét hallgatva, olvasgatva, aztán 2 nap múlva megint iszogattam kicsit. de nem voltam részeg, vagy nem remegtem a piáért, ha volt más dolgom, akkor ott állt a borocska a hűtőben. (amúgy volt más pia is, bacardi, sör, ilyenek, azokhoz hozzá se nyúltam, én a bort szeretem, nem kifejezetten az alkoholt)


aztán terhes lettem, utána szoptattam, így nem ittam, illetve már a gyerek 2 éves, még szopizik, de keveset, így én VALÓBAN 1 POHÁR BORT iszom meg alkalmanként. TEHÁT LÉTEZIK ez a kategória is :)

2015. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, nem is általánosítani akartam, de valóban sok ember hazudik az alkoholfogyasztási szokásáról.
2015. márc. 20. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!