Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy napra sok ez a kaja? Vagy...

Egy napra sok ez a kaja? Vagy kevés? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szóval röviden és tömören vékony magas lány vagyok(175 cm 58kg), és híznék egy kicsit,hogy 'legyen rajtam mit fogni' és vonzóbb legyek.Igazából én szerintem sokat eszek.De ez csak szerintem. Nem tudom azért nem hízok,mert kevés ez is,vagy egyszerűen a genetika miatt.

Mai étrendem:

-reggel suli előtt nagy csupor kakaóskávé friss házi tejből

-suliban 2 szendvics(sajt + szalámi +paradicsom)

-mikor kijöttem vettem még egyet abban: sonka,káposzta,ketchup,majonéz,foghagymaszósz,szalmakrumpli paradicsom.

-itthon zöldségleves

-nagy Lion csoki

-yogjurt

-pomeló gyümölcs

-este krumplipüré disznóhússal

-yoghurt.


Ti többet esztek?:)18L


2015. márc. 31. 21:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sokkal többet eszem pl. ma: Reggeli: Lángos, Ebéd: Húsleves,Rántott disznóhússal,Rigójancsi, Vacsora: Zsíroskenyér paprikás sóval. Úgyhogy nem eszel valami sokat.
2015. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nekem sok lenne.

Én reggeli 1 szelet sült csirkemell, 2szelet mozzarella sajt 3db abonett, uborka, paradicsom

tízórai 1 alma, 1 narancs

ebéd 2 db töltött paprika(csirkemell)

uzsonna 1 natúr joghurt

vacsora 2 db főtt tojás, uborka, 2 szelet sajt

8 felé éhes voltam 1 narancs 1 alma

165cm/70kg

2015. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!