Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy egyek nap, mint nap...

Hogy egyek nap, mint nap edzés mellett?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el különböző edzéseket végezni,legfőképp hasra,derékra,combra és fenékre edzek. Az edzés mellett (ha már végre elkezdtem), fontos ugye a helyes táplálkozás. Mivel még 15 éves vagyok,úgymond fejlődő szervezet,ezért nem tudom,hogyan tudnám úgy alakítani az étrendem,hogy az ne akadályozza meg az "átalakulást". Valaki,aki jár:)

2015. ápr. 3. 23:23
 1/2 anonim válasza:

Mivel edzel és elég sokat, ezért a 2300 kcal-os étrend alapján kell enned.

Reggeli: szendvics, pirítós,müzli,péksüti,tojás,gofri,palacsinta.

tízórai: müzliszelet, melegszendvics, keksz, akármi amit elviszel a suliba, vagy veszel a büfébe

ebéd: ha a suliba kajálsz, akkor adott, de ha nem akkor semmiféle képpen ne legyen ez szendvics vagy egyéb... gyorskaja csak néha jöjjön szóba az egészséges étkezés szempontjából, ezért inkább friss kajákat egyél. Rendszeresen egyél borsó-hús-májgaluska-gombócleveseket! Ez fontos.

A Vacsora pedig ami éppen akad, vagy amit megkívánsz, de ez ne legyen bőséges, inkább a szerény-féle.:)

Sok sikert:)

2015. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És az este 6 utáni evés?? :)
2015. ápr. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!