Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez lehet, hogy egy anorexia...

Ez lehet, hogy egy anorexia kezdete?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja kezdődött, hogy egyre inkább mikor tükörbe néztem dagatnak láttam magam. 58 kg voltam. Elkezdtem diétázni akkor rendesen ettem csak egészségesebb ételeket.3 hét alatt lefogytam 54 kg-ra. De ezzel nem voltam megelégedve, még mindig túl kövérnek láttam magam és étkezési zavarom lett. Először csak a reggeliket hagytam ki, majd sokszor a vacsit is és ebédre is egyre kevesebbet ettem. Lefogytam 47 kg-ra és úgy gondoltam, így már rendben vagyok. Aztán amikor egyik nap ebédeltem kaja után egyszerűen bűntudatom lett, aztán a vacsoránál ugyan ez volt. Azóta megint kevesebbet eszem de rengetegszer érzek evés után bűntudatot. Ez egy kezdődő anorexia lenne? 15/L

2015. ápr. 15. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet anorexia kezdete. De úgy látszik, érted miről van szó és remélem el tudod kerülni, hogy valóban ne egyél eleget, és tényleg anorexiás légy. Ha így végiggondolva továbbra is bűntudatod van, kérd pszichológus segítségét, nehogy kialakuljon nagyobb baj!
2015. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdődő, MÁR anorexiás vagy.


Még MOST menj el pszichológushoz, családterápia, miegymás, mert belehalhatsz.


Az jó, hogy felismerted, hogy baj van :)

2015. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. ápr. 16. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
igen ez tényleg az!nálam is hasonlóképp kezdődött!:(
2015. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!