Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étkezés után erős székelési...

Étkezés után erős székelési inger?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy másnál is előfordul-e, hogy mondjuk megvacsorázik, jól lakik és spontán elkezd fájni a hasa és utána wc-ből megkönnyebbülten távozik?Nem vagyok glutén érzékeny, nincsen semmi komoly bajom egyedül laktózérzékeny vagyok de figyelek arra hogy mit fogyasztok. Millió kivizsgáláson voltam már , nincsen bélbetegségem és bélfekélyem. Egyszerűen nem tudok az évek alatt rájönni arra, hogy miért van az hogy este amikor megvacsorázok ( délután 6-7 között) akkor előfordul hogy vacsorázás után (előfordult hogy ebéd után is) amikor már jól laktam és hirtelen megszűnt az éhségérzetem elkezd fájni a hasam mint amikor hasmenés előtt szokott szorítani, görcsölődni az ember gyomra és jönnek a szelek.Vezettem már étkezési naplót is és dietetikus átnézte és nem jutottuk egyértelmű következésére, hogy mi okozhatja. Ez egy normális gasztro-intesztinális reflex lenne? Lehetséges hogyha nagyon éhes vagyok akkor ha táplálékhoz jut a szervezet gyorsan felgyorsul az anyagcsere és mindent görcsösen kilök? Azt hozzáteszem hogy nem hasmenésem van. Köszönöm előre a hasznos tanácsokat.
2015. máj. 26. 22:58
 1/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha a székletedben nincsenek emésztetlen darabok, akkor normális.
2015. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg sokat eszel, és tele van a bélrendszered, így az új evés után már nem jut hely a réginek, és rohannod kell a vécére. Egyél pár napig kifejezetten keveset, és meglátod, akkor is így van-e.
2015. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, emésztetlen darabok nincsenek de folyós ilyenkor a székletem...
2015. máj. 27. 08:37
 4/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
A kérdésed alatt még az állt, hogy nem hasmenés. Akkor most mégis?
2015. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!