Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 13 éves vagyok.11 éves voltam,...

13 éves vagyok.11 éves voltam, amikor megjött a menstruációm. Mindig rendszeresen mozogtam és egészségesen táplálkoztam, de valami megváltozott. Szerintetek igaz a gyanúm?

Figyelt kérdés
Amikor megjött a menstruációm,első alkalommal 14 napig tartott.Elmentünk a családorvosomhoz és ő vitamint írt fel nekem.Bioland-Kálcium magnézium D3 vitamin. Lehetséges hogy van mellékhatása,és ez az oka a meghízásomnak?Én mindig rendszeresen mozgok,ráadásul helyesen is táplálkozom,nem tudom miért híztam meg.

2015. máj. 28. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha elhízás alatt azt érted, hogy te, mint növésben és fejlődésben lévő szervezet nem ugyanannyi kiló vagy, mint gyerekként... akkor a fejeddel van a gond.

Valószínűleg nőttél is, elkezdtél nőiesedni, ennek velejárója, hogy súlyban is gyarapodj. Amíg nincsenek remegő hurkáid, semmi aggódni valód nincs.

Mondjuk ha a vérzésed azóta is hosszabb a kelleténél, akkor inkább egy kivizsgálást javasolnék, mert némi vitamin nem fog csodát tenni.

2015. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!