Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egeszsegesen taplalkoztam az...

Egeszsegesen taplalkoztam az utobbi napokban?

Figyelt kérdés

14/f vagytok es 163 cm,57 kg

Van rajtam sulyfelesleg a hasamon es a mellemen.

Attol szeretnek megszabadulni.

Edzes mellett jo igy etkezni ?


Tegnapelott:

reggeli: suli volt tehat szendvics sajttal,sonkaval,paprikaval.+2 db alma


ebed: komenymag leves+kisebb adag rizs


vacsora: gyumolcs es egy tal muzli(ilyen szaritott gyumolcs stb)


Tegnap:

reggeli: suliban 4 db kisebb teljes kiorlesu "magos" kifli

ebed: salataleves+ pizza szelet(otthoni)

vacsora:rizs+par "kocka" hus(porkoltbol)+zoldseg


Ma:

reggeli:gepsonka+zoldseg+sajt

ebed:komenymagleves+nyulhus+keves krumpli+zoldseg

vacsora:2 db keksz+1 banan+ kb 6 darab kajszibarack(kompot)



Bocsi az ekezetekert es a hibakert!!!!

Elore is koszonom!

Megy a zold kez!


2011. nov. 5. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mai vacsorád nem valami jó, kimondottan hizlaló. A keksz nasi, a banán az egyik leghizlalóbb gyümölcs, a kompót meg az egyik legértelmetlenebb kaja: a vitaminok kifőlnek belőle, viszont rengeteg cukrot adnak hozzá.

Hiányolom a tízóraidat és az uzsonnáidat, naponta csak 3x étkezel? A többi jó.

2011. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom engem ennyi köménymag leves kiütne:))

Többször végigolvastam a "menüdet" és belegondoltam, hogy ha így étkeznék előbb-utóbb elsorvadnék. Abszolút hiányát érzem alapvető dolgoknak. Ki állította mindezt össze?

Én alapvetően elhagynám: pizza szelet, keksz

Csökkenteném a köménymag levest:)

Vacsorára gyümölcsöt enni nem túl szerencsés pláne, hogy gabonával kevered + szárított gyümivel. Az ételtársítás alpvető hibája lett elkövetve. Erről bővebben olvashatsz a neten.

Nem hiszem, hogy edzés mellett ez sokáig tartható egy ilyen étrend.

A suliba vitt hami az jó, legalábbis az első nap:)

A rízs ne fehér rízs legyen, hanem barna. A fehér rízs (hacsak nem jázmin rízs vagy basmati stb) nem tartalmaz semmilyen tápanyagot csak szénhidrátot.

A vacsi katasztrófa. Ezt előbb írtam. Több sebtől vérzik.

Vacsira kellemes lehetne, valamilyen krémleves -növényi tejszínnel készítve- Cukkini, sütőtök, karalábé....stb.

Könnyen emészthető és a növényi (rízs vagy zab)tejszínnel nagyon egészséges is. A nyúlhús egészséges, de egy kis sovány pulykát becsempészhetnél még...

A változatosság nagyon fontos, és minél többféleképpen elkészített étel, természetesen nem halálra főzve, sütve őket.

Készíthetsz még (hogy ne kelljen állandóan gépsonkát enned, annyira azér tnem jó) krémeket akár gyümiből, zöldségből, amit teljes kiörlésű kenyérre, zsömire tudsz kenni. Nagy előnye, hogy sok hozzávalót nem kell főznöd.

Ehhez nagyon sok segítséget találsz: www.antalvali.com és ott a boszorkánykonya menü-t válaszd.

De ebben anyukád segítsége is kellene, hisz 14 éves fiú vagy, azért ez annyira nem a te asztalod.

Amennyiben tetszett, amit írtam, szívesen segítek ha több kérdésed lenne.

És nem hajtok a zöld kézre, én már kinőttem ebből:))) Szeretek segíteni.

2011. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat!

Ez nem egy okosan osszeallitott etrend.Egyszeruen azt ettem ami volt itthon es gondoltam rakerdezek,hogy ez egeszseges volt-e.Megfogadtam a tanacsokat,mert mostantol szeretnek egy kicsit szalkasodni/formasodni.

2011. nov. 6. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!