Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma 1 órát gyúrtam, gyorsgyalog...

Ma 1 órát gyúrtam, gyorsgyalogoltam, sok gyümölcsöt ettem és egészségesen táplálkoztam, viszont mégis híztam mára, miért?

Figyelt kérdés
0,4kg-al több vagyok ma este, mint tegnap voltam, vagy hogy működik ez a folyamat? Még nem kezdődött be a mai fogyási folyamat, vagy mi?! Valaki leírná? El vagyok kenődve ez miatt...

2012. máj. 30. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert az izom nehezebb, mint a zsír. 0,4 kg??? Ez lehet egy pillanatnyi vízháztartás-ingadozás is. Ez nem különbség. Ha elkezdesz izmosodni, akkor elkezd nőni a súlyod. A mérleget meg felejtsd el, a tükör a lényeg, pont azért is, amit az előbb írtam. Ja, a gyümölcs meg tele van fruktózzal, ami magyarul gyümölcscukor, ami egyszerűbben csak cukor. Szóval diétánál a legnagyobb marhaság a gyümölcs.
2012. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
menj sz.rj egyet v. hugyozz és kevesebb leszel. nem is kevéssel. nem naponta kell ezt nézni.
2012. máj. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fogyókúrázol, nem az esti mérleg számít. Ha mindenképp látni akarod a különbséget, akkor minden reggel, reggeli előtt állj a mérlegre. Nekem ezt egy dietetikus javasolta anno. Persze, én csak hetente méredzkedtem.

Lehet gyümölcsöt enni, de javaslom, keress rá neten, melyik gyümölcsnek mennyi a cukor és kalóriatartalma. Banánt kerüld. Én almát és narancsot ettem anno, ha este megéheztem, azok nem hízlaltak.

2012. máj. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Mert az izom nehezebb, mint a zsír. 0,4 kg???" ÉS 1 edzéstől feljött 0.4 kg izom? Szép is lenne. Amúgy csak több vizet tartott vissza a szervezeted. Ne várd, hogy egyik napról a máikra 3-4 kg el fog tűnni. És igazuk van a gyümölccsel kapcsolatban. Cukor!
2012. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!