Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Észrevettétek, hogy a kövér...

Észrevettétek, hogy a kövér embereknek, kövér gyerekeik vannak?

Figyelt kérdés
Miért van ez?

2015. jún. 10. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nahát spanyol viasz!
2015. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért, mert a kövérség oka többnyire két dolog lehet: genetika és környezet. Ha genetika, akkor a hajlamot vagy az adott betegséget a szülőktől örökölte a gyerek, ha pedig környezet, gondolom nem mondok újat azzal, hogy egy családban élők elég gyakran ugyanazt eszik, ugyanúgy táplálkoznak, hasonló az életvitelük. Tádámm!
2015. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Én kövér vagyok, vagyis mondjuk úgy hogy terhességek/szoptatások alatt meghíztam. 3 gyerekem van, egyik sem kövér :)


24N

2015. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy kövér vagyok, de nem is sovány, inkább ducibb az átlagnál ,férjem szintén. Szüleim túlsúlyosok,én kiskoromban duci baba voltam, aztán iksoláskoromtól huszonéves koromig kifejezetten sovány voltam. Kisfiam átlagos testalkatú ,kislányom kifejezetten sovány, vizsgálatokon is volt,de szerencsére nincs semmi probléma, Ő ilyen sovány.
2015. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szüleim nem voltak kövérek, én mégis 130 kiló lettem, na jó azóta lefogytam, de akkor is.

Másfelől igen a hízékonyságra való hajlam genetikailag öröklődik.

2015. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!