Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, vagy mit csináljak...

Mit egyek, vagy mit csináljak hogy csökkentsem a koleszterin szintemet egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Másoknak azért magas a koleszterinje mert sokat eszik,nos nálam ez pont az ellenkező,2hónapig alig ettem,így 11kg sikerült lefogynom.Nincs semmi bajom,teljesen jól vagyok,csak a vérkép mutatott rosszat,főleg a kolesterinem mert az 5,7es lett ami már rég nem normális,azt mondják.Most van egy hónapom hogy elkezdjek eegy normális,egészséges étrendet,viszont nem szeretnék vissza hízni,se a pszihiátriára befeküdni,mert ugye ha nem csökken akkor be kell mennem,én meg nem szeretnék.Azt hiszik,hogy anorexiás vagyok,közbe nem,mert csak le akartam fogyni,most meg azon vagyok hogy megtartsam.Valami módszer,amivel helyre lehetne állítani a koleszterinemet?Mit egyek,hányszor,hogy azért ne hízzak vissza!?

2015. jún. 10. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ehhez azt is kéne tudni, hogyan ettél eddig, mert az, ami nekem meggátolja a visszahízást, sőt elősegíti a fogyást és egészséges (a koleszterinnek tipikusan jót szokott tenni, persze bizonyára nem mindegy, konkrétan mit eszik az ember), az esélyes, hogy Téged kikészítene.

Ha nincs is szervi bajod, nem szoktad meg a normális evést, tuti óvatosan kell kezdeni, de ehhez nem ártana egy igazán hozzáértő véleménye s persze az eddigi étkezésed ismerete, akár egy kivizsgálás sem.

Nem hinném, hogy erőszakkal befektethetnek pszichiátriára, ezt az anorexiásokkal sem szokták megtenni.

2015. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!