Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit szoktatok enni tízóraira/u...

Mit szoktatok enni tízóraira/uzsonnára?

Figyelt kérdés
Betegségből gyógyulva be kell tartanom a napi ötszöri-hatszori étkezést, viszont szinte ötletem sincs, hogy mit egyek tízóraira, uzsonnára. Általában sajnos le vagyok ragadva a joghurt, puffasztott rizs, tej, korpovit keksz variációknál. Mindig másból eszek, de már kezdenek unalmassá válni... Ti mit szoktatok enni? Nem fogyókúrázok, hanem híznom kellene, egészséges úton :)

2015. júl. 5. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Fornettit szoktam enni tízóraira mindig.
2015. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
protein szeletet
2015. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én semmit, de bármit lehet. Nem hiszem, hogy számítana, milyen napszak és milyen étkezés van.

Hízni kéne? Olajos magvak :D

S szerintem a tojás mindig remek étel, kicsit elfogult vagyok, bevallom :)

De ha Te megunod az ételeket, úgy nehéz. Neked kell tudnod, mihez van kedved... Vagy nézegetni ételes blogokat, én annyira rájuk cuppantam az életmódváltásaim óta, most már meg is untam az ételekkel foglalkozást, éhség esetén tojás vagy zöldség vagy olajos mag, más mondjuk nem is igen van az étrendemben... Így is rengeteg a variáció, mostanában pl. tojáshabot eszem, olajos magvakkal jégkrémmé alakul...

2015. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fél zacsi olajos mag, most 1-2 gombóc krémesebb fagyi, néha egy csipsz, túró rudi, vagy valami mogyorós csoki, szezámmagos szelet... mikor mihez van kedvem.


Ma pl. 3 princesses túrós-vaníliás falatot.

2015. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!