Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kolonoszkópián voltam nemrég...

Kolonoszkópián voltam nemrég de még mindig nehezen emésztek, mit szabad ilyenkor enni?

Figyelt kérdés
Főtt krumplit javasolta az orvos, de már 2napja azt eszem, mi az amit még könnyen tudok ilyenkor emészteni? Bármit próbálok ezen kívül nagyon csikar a gyomrom. Esetleg tapasztalata van valakinek?

2015. aug. 14. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyákosra főzött rizst, reszelt almát kekszmorzsával ehetsz gondolom.
2015. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A főzelékeket egyed és egyed. Fokozatosan napról napra egyél nehezebbeket.

Emlékszem, amikor engem tükröztek vastagbéllel. Annyira éhes voltam hogy anyósom sült oldalast készített burgonyafőzelékkel. Az egész család nyitott szájjal nézte ahogy zabálok. Fél óra múlva olyan rosszul lettem, lefehéredtem, hogy orvost kellett hívni. Tehát csak óvatosan lassan egyél!

2015. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kolonoszkópia ártalmatlan diagnózis és nem olyan terápia, ami után emésztési zavarok léphetnek fel. Ha a vastagbélben nem volt probléma, lehet, hogy feljebb akad. De ehhez a kolonoszkópiához semmi köze.
2018. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!