Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy legyen...

Mit csináljak, hogy legyen székletem? 2 műszakban dolgozom és délelőttös héten nem tudok wc-zni.

Figyelt kérdés
Kipróbáltam sok mindent. Gyümölcsöt eszem, activiát is, iszok salaktalanító teát, járok heti 3 alkalommal edzőterembe (mozgás). Gyerekkoromban sem volt minden nap székletem. Mostanában odafigyelek az evésre, sok folyadék bevitelre. Odáig eljutottam, hogy ha nem megyek minden nap, fáj a hasam. Régen nem éreztem, hogy egyáltalán kellene. Most is minden bajom van. Munkahelyen szinte kapkodni kell egész nap. Hülye gyár miatt nincs idóm elmenni próbálkozni. Szél jön belőlem, nincs nap, mikor ne finganék. Nem szeretnék mesterséges hashajtókon élni, természetes úton szeretnék leülni tojni. Egy ideig minden nap volt, de egy délelőttös hét mindig bezavart. Már mit csináljak?
2010. márc. 10. 18:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, kávézol te rendesen? XD
2010. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem kávézok, mert nem szeretem és értelmét nem látom.
2010. márc. 11. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!