Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kezdjek a lányommal?

Mit kezdjek a lányommal?

Figyelt kérdés
Olyan két, három hónapja elkezdődött a 18 éves lányomnál egyfajta táplálkozási probléma. Nagyon keveset eszik, napi 1-2 nagyon laza szendvics, és egyéb ehhez hasonló "étkezések". Beszéltem vele erről, és csak nevetett nagyokat, hogy miket gondolok én.. Ő teljesen normálisan táplálkozik... Olyan nap is van, hogy egyáltalán nem eszik, természetesen erre is van magyarázata, hogy eszik az iskolában, akár hihető is lenne, ha nem tudnám, hogy kiskora óta nem eszik az iskolában egy falatot sem. Nagyon letört mostanában, többször megszédül ok nélkül. El akartam vinni orvoshoz, de esélytelen, felháborodik ha ezt szóba hozom. Kifejezetten jó a kapcsolatunk, eddig mindent meg tudtunk beszélni, de ez nála tabu. Ha családi étkezés van, csak piszkálja az ételt, két falatot eszik belőle, vagy annyit sem. Állandóan a tükörben nézegeti az alakját. Érthető, hogy aggódom miatta? Mi lehet ez és mit lehet kezdeni vele?
2015. nov. 16. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig még fejlődésben van. Beszélj a fejével, hogy attól, ha nem eszik, még nem lesz vékonyabb, inkább sportoljon valamit.
2015. nov. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gömbicica ***** válasza:

van hasonló cipőben járó ismerősöm :(

nem tudott mit kezdeni testképzavaros lányával :( :(


a vége pszichiáter lett, mindenféle terápiák, elmaradt a menstruációja, mivel megborult a hormonrendszere :( :(


Neki is hiába szólt a szülő :(


Látod milyen érdekes ez? imént egy 20 éves fiutól olvastam, hogy le se sz.ták a szülők, Ő pedig ettől van teljesen ki.

Te figyelsz rá, és kapsz a fejedre :( :(


jah!!! az ismerős lánya meg vagdosta is már magát :(


ez valami hülye divat :(


lehet én sem birnám ki, de próbálj meg nem figyelni rá egy kis ideig. barátja nincs?


barátnői mit szólnak a helyzethez?

2015. nov. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vékony lány, heti 3x sportol már hosszabb ideje. Régebben kicsit duci volt, de mostanra nagyon szép alakja lett, viszont megint fogyott, és lassan átesik a ló túloldalára.


Nem tudok és nem is akarok nem foglalkozni vele. Nincs barátja. A barátnői ebből semmit nem észlelnek, tudják, hogy az iskolában nem eszik, de ezen kívül semmi mást.

2015. nov. 16. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!