Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vegetáriánus szendvicspótlék?

Vegetáriánus szendvicspótlék?

Figyelt kérdés
Dolgozok, naponta 2x szendvicset "kell" ennem, mivel pótolhatnám a felvágottat? Csak sajtot találtam azon a 2 oldalon, amit megnéztem, az elég monoton lenne nekem. :D

2015. nov. 18. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a sajt-sajt-sajt-sajt-sajt mennyivel monotonabb, mint a hús-hús-hús-hús-hús?
2015. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tojás, sült zöldségek
2015. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Senkinek nem KELL szendvicset ennie, ez az ember saját döntése.


Tojáskrém, olívabogyókrém, sült répa, csicseriborsókrém, sült hagyma paradicsomosan, vegazsír (egy tartalmas fajta, amikor kókuszzsírban napraforgót és szezámot pirítunk, fasírtfűszerekkel ízesítjük) és millió más lehetőség van.


A sajt nem monoton, abból is sokféle van, s akkor még ott van a sokféle zöldség a szendvicsbe vagy mellé.

Főtt tojáskarika is mehet bele.

2015. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rántott zöldséget is tehetsz bele szerintem :) Rántott padlizsán, mmm...
2015. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tojást nem nagyon díjazom, de lehet lesz az is, illetve ezek a sült zöldségek izgalmasnak hangzanak.

köszönöm a tippeket.

2015. nov. 19. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Tescoban van vegán felvágott meg szendvicskrémek.
2016. febr. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!